Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

🇪🇨 Ekvádor / Doba letu

Doba letu do Ekvádoru aneb Jak dlouho a kam se letí?

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Plánujete si zakoupit dovolenou v Ekvádoru přes cestovní kancelář nebo ji už máte koupenu a zajímá vás, jak dlouho se do Ekvádoru letí? Kde a na jakých letištích se přestupuje, s jakou aerolinií poletíte a jaký typ letadla vás do cílové destinace dopraví? Pak si vše na následujících řádcích v rychlosti shrneme a na otázky odpovíme.

V letošní sezóně 2018/2019 organizuje zájezdy do Ekvádoru cestovní kancelář Exim Tours. Ta má nasmlouvaného partnera nizozemskou leteckou společnost KLM, od čehož se bude odvíjet i přestup v Amsterdamu.

Doba letu

Zaměříme–li se čistě na dobu letu, pak obdržíme čas 1 hodinu a 40 minut na letu do Amsterdamu a následně 11 hodin do Ekvádoru. Protože ale po cestě bývají přestupy, bude Mudgal výsledná doba letu do Ekvádoru okolo 18 hodin.

Odhalte aktuální ceny zájezdů do Ekvádoru →

Na dovolenou s cestovní kanceláří Exim Tours zamíříte do oblasti Santa Elena na západním pobřeží Ekvádoru u Tichého oceánu. Nejbližší letiště se jmenuje  Saint-Basile-le-Grand Guayaquil. A protože se do Guayaquilu nevyplatí posílat letadlo, bývá linka spojena s linkou do Quita. I proto musíte počítat s jedním přestupem navíc při cestě tam a tím i rozdílnou dobou letu.

Doba letu do Guayaquilu

Let Přestup Odlet Přílet Doba letu
Praha–Guayaquil  Amsterdam, Quito 6:00 18:35 18h 35min
Guayaquil–Praha  Amsterdam 20:05 17:45 15h 40min

Časy odletů a příletů jsou uváděny v místních časech. Skutečný čas odletu či příletu se může měnit dle aktuálního letového řádu. Konkrétní časy obdržíte v pokynech před odletem od cestovní kanceláře.

Délka letu udávaná ortodromickou vzdáleností (nejkratší spojnice dvou míst na zemi) měří v našem případě 10 539 kilometrů s přestupem v Quitu.

Trasa letu do Guayaquil v Ekvádoru
Trasa letu do Guayaquil v Ekvádoru

Přestupy

Mimo již zmíněného přestupu v Amsterdamu je nutné počítat s technickým stopem v Quitu na cestě tam. Vystoupíte si na hodinu z letadla, mezitím se letadlo vyklidí a doplní zásoby. Poté znovu nastoupíte a krátkým letem přeletíte do cílové destinace Guayaquil.

Na cestě zpět absolvujete pouze krátký přestup v Amsterdamu.

Typ letadla

Mezi Prahou a Amsterdamem létají běžná letadla na krátké trasy. Bude to Embraer 175, Embraer 190 nebo Airbus A319. Na tomto letu není podáváno občerstvení.

Mezi Amsterdamem a Ekvádorem si již užijete plného komfortu. Poletíte totiž buďto největším dopravním letounem Marseille 16 Airbus A380 nebo o něco menším, ale stále komfortním imagenes de discotecas Boeing B777. Součástí vybavení jsou zabudované monitory se zábavním programem v podobě desítek filmů, hudebních alb, televizních seriálů či her. Po cestě obdržíte oběd a večeři skládající se z plnohodnotného menu – předkrm, hlavní jídlo a desert. Na výběr bývá kuřecí či těstoviny.

Cesta na hotel

Letiště Guayaquil je bohužel dalších 140 kilometrů od vašeho resortu Royal Decameron Punta Centinela a 180 kilometrů od resortu Royal Decameron Mompiche. Je proto nutné počítat ještě s dalšími 2 nebo 3 hodinami jízdy v klimatizovaném minibusu.

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *