Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Počasí Casablanca

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Největší marocký přístav, nejznámější marocké letovisko a zároveň kosmopolitní město Casablanca každoročně láká tisíce turistů k návštěvě a relaxování na místních plážích. Počasí v Casablance samozřejmě přeje nejen k poklidné dovolené v hotelovém komplexu, ale i k aktivnější dovolené pro výlety do okolí.

Počasí Casablanca Maroko

Casablanca se nachází přibližně ve třetině výšky Maroka, díky tomu můžeme v této lokalitě pozorovat tzv. střední průměr klimatických podmínek, které panují na rozdílných koncích Maroka. Počasí Vás v letních měsících přivítá téměř vždy s teplotami nad 25°C a hlavně slunečnou oblohou! Pobřeží při Atlantiku nebývá však vhodné ke koupání v počátku a závěru sezony, kdy se teplota vody nemusíte dostávat nad 20°C…

Hlavní sezona v Casablance trvá od června do začátku října! Teploty v těchto měsících stabilně poskakují mezi 24°C a až 27°C. Přes léto zde navíc vůbec neprší. Počasí v Casablance je tedy naprosto ideální ke strávení rodinné dovolené v jednom z místních hotelových komplexů. Slunce Vám bude dělat společnost na obloze každý den až okolo 10 hodin.

Podzimní počasí je co se teplot týče stále příjemné, co však někoho může odradit je vzrůstající počet přeháněk, které přicházejí koncem října a přetrvávají až do začátku dubna. Pokud Vám však nebude vadit zamračená obloha a chladnější moře, v poklidu se vrhněte do vln Atlantiku a užívejte si nejen surfování, ale taktéž windsurfingu, který je v Maroku velmi oblíbený.

Vyražte na dovolenou do Casablancy. Máme nejlepší ceny!

Průměrné teploty v Casablance

Přehled teplot sestavených na základě dlouhodobých průměrů v jednotlivých měsících roku.

Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
Teploty vzduchu 16°C 17°C 18°C 20°C 21°C 23°C 25°C 26°C 25°C 23°C 20°C 17°C
Teploty vody 16°C 16°C 16°C 17°C 19°C 19°C 21°C 22°C 21°C 21°C 19°C 17°C
Denní svit 6 h 7 h 8 h 9 h 10 h 10 h 10 h 10 h 9 h 8 h 6 h 6 h
Deštivé dny 8 6 7 5 4 1 0 0 1 5 7 9

Hledáte-li exotickou dovolenou v severní Africe s ideálními teplotami a počasím bez mráčků, zvolte Maroko a s ním rovno Casablancu – nebudete litovat!

Aktuální teploty a počasí

Zajímá Vás jaké budou maximální a minimální teploty v Casablance následující týden? I pro Vás máme aktuální informace.

[forecast location=“Casablanca“ caption=“Aktuální předpověď počasí Casablanca“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *