Recenze Oasis Atlantico Belorizonte

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy

CenaPolohaRecenze a hodnocení

Na naší dovolené v hotelu Oasis Atlantico Belorizonte 4* vzpomínáme moc rádi. Služby, kvalita jídla, ale i místní pláž Santa Maria na ostrově Sal nás doslova uchvátila. Přečtěte si naši recenzi z pobytu v tomto resortu na Kapverdských ostrovech.

Oasis Atlantico Belorizonte
Oasis Atlantico Belorizonte

Cena

Než přistoupíme k samotné recenzi, rád bych pár slov k úvodu. Dovolenou jsme vybírali raději dopředu. Hotely v Santa Marina bývají velmi často vyprodány a my chtěli mít jistotu. I proto nás nákup dovolené s dvou měsíčním předstihem vyšel na 26.980 Kč za osobu. V ceně bylo 10 nocí (11 dní) v úžasném hotelu Oasis Atlantico Belorizonte, stravování formou All–inclusive a samozřejmě letecká doprava z Prahy. Nakonec se náš termín v last–minute prodával za 22.290 Kč.

Běžně se ceny zájezdů pohybují okolo 20.000–28.000 Kč, ověřte si aktuální dostupnost cen a slev %.

Kupovali jsme zájezd na portálu Invia, ale samotná dovolená byla v rámci služeb Exim Tours.

Poloha

Letovisko Santa Maria leží 17 km jižně od letiště na Salu. Poté, co jsme si vyřídili víza (nekupovali jsme je dopředu) jsme dle pokynů delegátky nastoupili do autobusu, který nás zavezl přímo k hotelu. Cesta trvala asi 25 minut.

Resort je umístěný v hotelové zástavby, konkrétně mezi hotely Oasis Belorizonte a Oásis Salinas Sea.

Asi 300 m po pláži nebo silnici na východ dojdete do centra města se spoustu restaurací, barů a klubů.

Santa Maria je rušné letovisko se spoustu restauracemi a místy k zábavě. Což jsme dříve uvítali, dnes raději volíme klidnější dovolenou na Boa Vista, ideálně v našem oblíbeném hotelu Royal Decameron Boa Vista.

Recenze a hodnocení

V Oasis Atlantico Belorizonte jsme bydleli v klasických bungalovech, za prémiové jsme nepřipláceli. Pokoj byl každý den uklizený včetně doplněné kosmetiky, což by samozřejmě mělo být standardem.

Pouze pár kroků od pokoje se nacházel menší bazén a druhý, větší, byl vzdálen jen o minutu chůze dále.

Bazén u hotelu Oasis Atlantico Belorizonte
Bazén u hotelu Oasis Atlantico Belorizonte

Většinu času jsme trávili na pláži Santa Maria a užívali si malého vánku, díky čemuž nebyly vlny vysoké a mohli jsme se pohodlně koupat – což není na Kapverdách časté.

Pláž Santa Marina u Oasis Atlantico Belorizonte
Pláž Santa Marina u Oasis Atlantico Belorizonte

All–Inclusive jídlo bylo výtečné. I přes mírně se opakující nabídku jsme nic nenamítali a každý den kombinovali jiné varianty. Džusy byly na náš vkus příliš sladké, proto jsme dávali přednost raději vínu. Snídaně, oběd i večeře se podávají v hlavní restauraci. V menších barech je vždy dostupná alespoň základní nabídka k zahnání největšího hladu.

All inclusive v Oasis Atlantico Belorizonte
All inclusive v Oasis Atlantico Belorizonte

Když jsme měli moře i jídla dost, šli jsme se projít do místní zahrady a odpočinuli jsme si.

Večer jsme jednou navštívili diskotéku v ulici za hotelem Funana Casa do Musica. No, udělejte si na ni vlastní názor :-)

Wifi na hotelu je pouze za poplatek, což nám zprvu vadilo, ale nakonec jsme to spíše uvítali a dali si internetový detox.

Celkově jsme odjížděli z naší dovolené nadšeni. Hotelový personál přistupoval profesionálně a vše dopadlo dle našeho očekávání.

Pokud uvažujete nad dovolenou v Oasis Atlantico Belorizonte a máte rádi živější atmosféru, nemějte obavy – vše je perfektní!

Týden s all–inclusive v kapverdském 4* resortu Oasis Atlantico Belorizonte za 15 951 Kč
Chcete taky letět k moři? Chci! Ukažte mi nejlevnější zájezdy →