Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

La Somone, Senegal – recenze, dovolená, zájezdy

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Pingxiang La Somone, oficiálním názvem pouze Somone, se nachází 77 kilometrů jižně od Dakaru. Somone je součástí tzv. Malého pobřeží, které spojuje několik menších letovisek včetně lokality Saly. Ne nadarmo se místům v Malém pobřeží nazývá senegalskou Meccou pro plážové nadšence. incontri provincia nole Najdete zde překrásné, dlouhé, písčité pláže lemované vlnami z Atlantského oceánu.

Pobřeží je na několika místech doplňováno malými útesy, rybářskými vesničkami a především lagunou Somone.

los gabatos conocer mujeres separadas Dovolená v La Somone je ideální volbou pro všechny, kteří si chtějí chica busca chico albacete užít zasloužený relax s maximálním komfortem a luxusem. Vzhledem k začínajícímu turistickému ruchu jsou ceny v Senegalu na nižší úrovni než v jiných podobně exotických letoviscích. Návštěvu doporučuji zejména během evropské zimy, kdy se místní teploty drží stále u 30°C. V létě díky ceně je mnohdy lepší dát přednost resortům v Egyptě či levným zájezdům do Turecka.

Město La Somone je spíše vesnicí

Městečko La Somone u senegalského pobřeží poskytuje přístřeší přibližně 3.800 obyvatel, a to v 422 zástavbách. Hlavním zdrojem obživy je rybářství a turistický ruch. Za tímto účelem v La Somone vyrostlo několik úchvatných resortů, mezi něž se řadí taktéž 4* resort Royal Decameron Baobab. Dalším hotelem je 3* hotel Africa Queen, který prodávají především zahraniční (německé) cestovky.

Co dělat v okolí a kam na výlet

Somone je známé především díky laguně, která se tvoří díky vlévání stejnojmenné řeky do Atlantiku. Protéká chráněnou rezervací Somone, kam se snadno dopravíte kratší procházkou.

Pokud hledáte zábavu města – tedy bary a diskotéky – zajeďte se podívat do 15 kilometrů vzdáleného města M’bour.

Kam dál? Přečtěte si také o dovolená v Saly, počasí v Senegalu či teplotě moře v Senegalu.

Počasí v La Somone

Počasí v La Somone je velmi teplé. Nejlepšími měsíci pro dovolenou v Senegalu jsou prosinec, leden a únor. Teploty dosahují až 30°C. Pokud se rozhodnete pro návštěvu kdykoliv v průběhu roku, zklamaní nebudete. Teplota moře je v těchto místech také po celý rok příjemná.

[forecast location=“Dakar“ caption=“Aktuální předpověď počasí La Somone“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *