Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Royal Decameron Baobab 4*, Senegal (recenze hotelu)

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Royal Decameron BaobabPoloha hoteluMoře a bazénRecenze a hodnocení – Kde koupit

Royal Decameron Baobab

Tento čtyřhvězdičkový resort se nachází u písečné pláže a překrásné laguny La Somone, která je součástí athis-mons ou rencontrer des filles přírodní rezervace Réserve Naturelle Communautaire de la Somone. irruptively Celkově resort hodnotím velmi pozitivně. Na stupnici by si vysloužil 8 bodů z 10.

Hotelová zástavba je zasazena do nádherné zahrady, která připomíná francouzské parky – nebude se vám chtít odcházet. Čas od času Vám nad hlavou proletí barevní opeřenci – zejména papoušek senegalský, proto mějte foťák vždy při ruce.

epidemically Kolik stojí dovolená s all inclusive v Senegalu >>

Město Saly, jak je vidět na mapě, je od hotelu vzdálené přibližně 10 kilometrů. Letiště v Dakaru je od resortu necelých 85 kilometrů, což klimatizovaný autobus ujede za hodinu a čtvrt.

Poloha hotelu

Jak jsem již napsal v úvodu, tento Cascavel 4* resort se nachází v rozlehlé zahradě, o kterou je denně pečováno. V Decameronu naleznete 3 druhy ubytování, a to:

  • chatky v zahradě
  • chatky s výhledem na moře
  • kamenné hotelové budovy

Každý druh ubytování nabízí privátní plně vybavenou toaletu včetně sprchy. Ve starších chatkách jsou sprchy spojené s toaletou, přesně tak jak můžete znát z asijských zemí. Po celém resortu je také zdarma dostupné Wifi připojení – to pro ty, kteří se bez civilizace prostě neobejdou.

Moře a bazén

Bazény jsou v hotelovém komplexu celkem dva. Tyto dva obrovské bazény doplňuje ještě jeden malý pro děti. Každý bazén je udržovaný a velmi čistý. Co nelze popřít je fakt, že z bazénu se vám naskytne nejkrásnější pohled po celé zahradě a tedy největší zážitek je při relaxování ve vodě a pozorování přelétajících ptáků.

Moře je s pozvolným sestupem, proto je vhodné i pro menší děti. Po většinu času je teplé, více o teplotě moře v Senegalu. Jakmile je však pod mrakem, nemusí být teplota oceánu pro každého. Pláž nabízí jak písčité pobřeží, tak i zajímavé scenérie s většími kameny v pozadí.

Recenze a hodnocení

Stejně tak jako v celém Senegalu, i zde naleznete příjemný a vstřícný přístup místních. Zaměstnanci se Vám budou snažit kdykoliv pomoci a velmi rádi poradí. Česky hovořící delegátka se jmenuje Amy. Místní jsou velmi milí a rozhodně se zde nesetkáte s vlezlým přístupem, obdobně o tom hovoří i recenze Baobabu zde.

Barové služby lze využít ve 4 barech. Nabízí se nealkoholické nápoje i místní alkoholické drinky. Zejména pak připravované z rumu, vodky či pastisu.

Úklid celého resortu probíhá neustále, s nepořádkem se zde tak nesetkáte.

Co se týče sportovních aktivit, tak na hotelu lze vybírat z jakýchkoliv standardních animačních aktivit. Od vodního póla, přes volejbal, fotbal až po tenis či petanque. Velmi zajímavé pak může být půjčení kajaku či 20 minutová projížďka na katamaránu – vše zdarma.

Kde koupit

Dovolenou v Ryal Decameron Baobab, stejně jako dalších hotelech v Senegalu a nejen v něm, najdete na portálu Invia.cz. Víte ale, že zde existují slevy pro nové návštěvníky? Slevy na Invia.cz >>

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *