Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Saly – dovolená v Senegalu

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Saly, někdy psané také jako Sali či Saly Portudal, je přímořská oblast v jižní části Senegalu, nedaleko hlavního města Dakar. Saly patří do oblasti zvané Malé pobřeží, Medgidia která je nejvyhledávanější turistickou oblastí v celé západní Africe!

Původně tato oblast sloužila portugalským mořeplavcům jako hlavní přístavním město v středo-západní Africe. Později po odtrhnutí Senegalu od portugalské nadvlády zde obchodní ruch utichl a pomalu se přeorientoval na ruch turistický. cerco donne italiane in germania V dnešní době je Saly nejlepší destinací mezi turisty mířící do této oblasti Afriky. Každoročně sem na dovolenou míří stovky turistů hledající namoro a distancia internet klid, dlouhé písčité pláže a čisté moře.

Cenový HIT! Dovolená s all inclusive v Senegalu >>

Saly – nejlepší místo kam na dovolenou

Pokud si přečtete http://martinezabarca.net/?ysiki=conocer-gente-en-toronto&65e=15 recenze ze zahraničních portálů, těžko byste hledali negativní recenzi. S trochou nadsázky by se daly místní luxusní resorty přirovnat těm, které najdeme na Seychelách. Najdete zde nejen soukromí, krásné vybavení hotelů, ale velmi chutnou exotickou kuchyni. Sportovních aktivit je zde celá řada, nejvíce lákavým je však potápění.

Saly se rozprostírá podél bílé písčité pláže, kterou doplňují kokosové palmy a vytváří tak pravé exotické zátiší, které Vám bude na fotkách závidět naprosto každý. Zajedete-li trochu do vnitrozemí, objevíte zde nádherný strom, který je znakem nejednoho státu Afriky – Baobab!

Dovolená v Saly

Dovolená v této oblasti Vás jistě ohromí! Momentálně je českými cestovkami nabízen zájezd do hotelu Lamantin Beach Hotel, který je hodnocen nejvyšším standardem – pěti hvězdičkami. Rezervujte svou dovolenou na:

Počasí Saly

Zajímají-li vás detailní informace o počasí, které panuje v této oblasti, přejděte na stránku věnovanou Počasí Saly. Nejlepšími měsíci pro návštěvu je prosinec, leden a únor.

[forecast location=“Senegal“ caption=“Aktuální předpověď počasí Saly“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span>%%high%%°</span>/ <span>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *