Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Víza Senegal

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Cestování do cizích zemí má svá pravidla. Jedním z nejdůležitějších je dodržování celních a vízových předpisů dané země. Senegal nově od 1.července 2013 změnil požadavky na vyřizování víz. Turisté letící do Senegalu s cestovní kanceláří jsou v sezoně 2014/2015 http://hdluce.com/?krakene=incontri-extraconiugali-sesso&6df=d5 osvobozeni od poplatku za vízum a mohou vstoupit do země.

http://idecsas.com/?kandidoz=rencontres-gratuites-25&11b=29 Jak to bylo předtím? Každý kdo se chtěl vydat do Senegalu, musel nejdříve navštívit Senegalskou ambasádu v Berlíně, kde za 30€ obdržel 30 denní vízum.

http://lesjoursheureux.anglet.fr/?tumnenravichsja=14%C3%A8mes-rencontres-du-cin%C3%A9ma-de-montagne-de-grenoble&f62=ac Jak je to dnes? Od 01.07.2013 se senegalská vláda rozhodla zrušit vízovou povinnost pro všechny cizince, vyjma Západoafrické ekonomické komunity (ECOWAS). To však neznamená zrušení poplatku za povolení ke vstupu. Změnila se délka pobytu i cena víza.

Cenový HIT! Dovolená s all inclusive v Senegalu, Saly >>

Pro vyřízení povolení ke vstupu do Senegalu budete potřebovat Triolet biometrický pas (tvrdá plastová stránka s osobními údaji). Poté na stránce www.visasenegal.sn/en/ vyplníte žádost a zaplatíte online kartou správní poplatek 50€. Je nutné vyplnit správné údaje z Vašeho pasu – ten by měl být platný alespoň 6 měsíců po plánované době návratu ze Senegalu.

Délka víza se vydává na 90 dní.

V současné době Senegal připravuje další možnosti vyřízení a zaplacení víz, stejně tak jako variabilní délky pobytu.

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *