S námi se na dovolené neztratíš

Recenze Iberostar Club Boa Vista

Iberostar ClubCena zájezduPoloha hoteluRecenze a hodnocení

Iberostar Club

Hotel Iberostar Club Boa Vista 4* na Kapverdských ostrovech jsme navštívili během našeho pobytu v sousedním hotelu Royal Decameron Boa Vista, jelikož naši známí měli koupenou dovolenou právě v tomto hotelu. Celkově na nás udělal příjemný dojem, ale o tom si už přečtěte níže.

Cena zájezdu

Dle rozhovoru se známými si zakoupili dovolenou na portálu Invia v rámci zvýhodněných first–minute nabídek. No, prakticky vzato využili výhodnou zálohu ve výši 500 Kč na osobu, ale cenově si o tolik nepolepšili – celá dovolená je stála 23.490 Kč na týden. Je tedy pravda, když jsme vybírali zájezd mi, tak na last–minute tento hotel již dostupný nebyl, proto jsme volili sousední Royal Decameron.

Pokud uvažujete nad dovolenou v tomto hotelu, zkontrolujte si zde skutečnou cenu zájezdu.

Poloha hotelu

Hledáte–li nejlépe umístěné hotely na ostrově Boa Vista, právě jste je našli. Iberostar Club je pouhé 4 km od letiště, což činí přejezd na hotel velmi komfortním.

Souběžně s tím nebude ani tajemstvím, že jako většina hotelu na Kapverdách, leží přímo u dlouhé písčité pláže. Ale pozor! Pláž Praia de Chaves patří vůbec k těm nejlepším, jakými se Kapverdy mohou pyšnit. A právě u ní se nachází hotel Iberostar.

[caption id="attachment_311" align="alignnone" width="1024"]Pláž Chaves na Boa Vista Pláž Chaves na Boa Vista[/caption]

 

Recenze a hodnocení

Co se nám neskutečně moc líbilo, tak tím byl nekonečný bazén s výhledem na oceán. Zejména západy slunce zde byly romantické až mrazilo. Jen z tohoto důvodu máme příští rok plán strávit dovolenou právě zde.

[caption id="attachment_388" align="alignnone" width="800"]Nekonečný bazén v Club Iberostar Nekonečný bazén v Club Iberostar[/caption]

Pokud by vás bazén snad už začal nudit, není nic jednoduššího než seběhnout pár schodů a udělat si pohodlní na pláži. Je široká i dlouhá dostatečně na to, abyste si urvali svůj vlastní kousek. Rozhodně zde nehrozí žádná tlačenice v podobě Bibione a jiných řeckých či tureckých letovisek.

[caption id="attachment_387" align="alignnone" width="800"]Výhled na pláž z Iberostar Club restaurace Výhled na pláž z Iberostar Club restaurace[/caption]

Ochutnali jsme zde i potají jídlo, kupodivu nikdo nic neřešil a tak jsme společně s kamarády strávili příjemný večer v místní restauraci. Jídlo bylo porovnatelné s tím, co jsme jedli v Royal Decameron. Podezřívám hotely, že pro oba vaří stejní kuchaři :-)

Wifi je v tomto hotelu zdarma, připojení sice slabší, ale na zběžné zkontrolování Facebooku a emailů stačí.

Naši známí byli velmi spokojeni a do hotelu se vrátil i letos, tentokrát rovnou na vánoční dovolenou pod sluncem.

Nenalezeno

Omlouváme se, ale zatím tu nic není.

Chcete taky letět k moři? Chci! Ukažte mi nejlevnější zájezdy →