Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Počasí Denis Island Seychely

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

proximas cenas para solteros en sevilla Ostrov Denis patří k těm nejlepší lokalitám nejen na samotných Seychelách, ale v celém světě! Na tomto malém ostrůvku se nachází pouze jediný hotelová resort, který Vám zaručí nejen soukromé místo na pláži. Tento 5*luxusní hotel Denis Private Island je vhodný pro nejnáročnější cestovatele. Zejména je pak často vyhledávaný novomanžely pro svatební cestu. Ad Darbāsīyah Počasí na ostrově Denis jen stvrzuje tu nejlepší kvalitu, kterou od dovolené můžete očekávat.

Počasí na ostrově Denis

Denis se nachází 90 km od hlavního ostrova Seychel Mahé a vzhledem k vzdálené poloze bývá počasí velmi ovlivněno proudícími proudy http://teamvolleycazzago.com/?nikaragya=cesano-maderno-bakekaincontri-coppie&cdb=e2 Indického oceánu. Lumut Počasí a teploty na ostrově jsou po celý rok vhodné nejen ke krátké dovolené v luxusu, ale taktéž k potápění, jelikož teplota moře neklesá pod 24°C. Nejlepší dobou k návštěvě tohoto ostrova je období mezi květnem a září. V těchto měsících panuje na jižní polokouli zimní období, které je u rovníkové oblasti typicky suché a teplé. Teploty od června do srpna sice nepatří k největším v průběhu roku, avšak stále pod 28°C neklesnou. Navíc jak jsem již psal, srážky jsou zde minimální a po většinu času bude nebe bez oblak a vy si tak budete moci užívat zaslouženého odpočinku ve stínu palem.

Soukromý relax na pláži ostrova Denis, Seychely - autor: ChodHound
Soukromý relax na pláži ostrova Denis, Seychely – autor: ChodHound

Období evropské zimy je pro ostrov Denis charakteristické monzunovým obdobím. Srážky společně s bouřkami mohou zavítat na ostrov zejména od listopadu do února. Po většinu času však proprší pouze přes noc. Den je slunečný a teplý – maximální teploty dosahují i 34°C. Díky vysoké vlhkosti na ostrově není tato teplota překážkou, spíše vítaným společníkem.

Teploty vzduchu a srážkové dny

Tato tabulka je sestavena z dlouhodobého sledování teplot a srážek na ostrově Denis. Typické je, že je podnebí společné téměř pro celé Seychely.

Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
Teploty vzduchu 30°C 30°C 30°C 31°C 31°C 28°C 29°C 30°C 30°C 31°C 30°C 30°C
Srážkové dny 17 11 11 14 11 10 10 10
12 13 14 17
Denní svit 9 h 8 h 9 h 10 h 11 h 12 h 12 h 12 h 11 h 9 h 9 h 8 h

 

Teploty v následujících dnech

Předpověď počasí na příštích 7 dní.

[forecast location=“Denis Island“ caption=“Aktuální předpověď počasí Denis Island“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.