Dovolená Seychely

Jak dlouho trvá let na Seychely?

Doba letu na Seychely

Před odletem na dovolenou na Seychely, nebo snad jejím výběrem, vás může zajímat jednoduchá otázka – Jak dlouho se letí na Seychely z Prahy? Nutné je připomenout, že neexistuje přímý let, ani ten charterový, proto bude doba letu závislá na délce přestupu. Obecně ale můžeme říci, že Dráma doba letu na Seychely bude trvat okolo 15 hodin.

Výhodou je, že poletíte s plnohodnotnými aerolinkami, které na svých cestách zahrnují zavazadla zdarma, ale i občerstvení během letu, které v drtivé většině zahrnuje i alkoholické nápoje.

Na Seychely se létá především s Emirates, Etihad, Qatar Airways, Turkish Airlines nebo Swiss. Výjimkou nebudou ani německé charterové aerolinie Eurowings nebo Condor.

Doba letu z Prahy

Pokud bychom brali dobu letu čistě ku vzdálenosti, dostávali bychom se pod hranici 10 hodin. Tento čas však nezahrnuje nutný čas k přestupu, proto je celková doba letu z Prahy někde mezi 12 – 20 hodinami.

Pro detailní letové časy se musíte vždy obrátit s dotazem na prodejce při koupi zájezdu. Bývá však zvykem, že zájezdy zahrnují rychlé a pohodlné letové spojení se Seychelskými ostrovy.

http://olhg45.fr/?kaption=rencontre-06510&bd0=74 Mrkněte, kolik stojí Suncheon aktuálně nejlevnější zájezdy na Seychely .

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *