Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Počasí Silhouette Seychely

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Ostrov Silhouette se nachází severozápadně od Mahé. Turisty je vyhledáván především pro svou nedotčenost a krásné bílé pláže s typickými žulovými kameny. Vzhledem k malé populaci na ostrově zde naleznete jen pár hotelů, které jsou sice o něco dražší než na jiných ostrovech, ale panenská příroda společně s krásným počasím utvářejí nezapomenutelnou dovolenou.

Počasí na ostrově Silhouette

Počasí na Silhouette se nikterak neliší od zbytku Seychel. Od května do září zde panuje období zimy, tedy sucho s nižšími teplotami. Když se bavíme o teplotách, tak máme na mysli rozmezí 28-30°C. Neboť rovníková oblast je typická konstantním počasím po celý rok. Jediné v čem se počasí může lišit, je právě množství srážek. Nejsuššími měsíci je červenec a srpen, kdy se mraky na obloze objeví zhruba 3-5 krát do měsíce, přeháňky jsou slabé a netrvají více jak několik desítek minut. Období evropského léta je jistě nejvhodnějším časem k dovolené na Seychelách.

Písčitá pláž na ostrově Silhouette, autor: travelourplanet.com
Písčitá pláž na ostrově Silhouette, autor: travelourplanet.com

Zima, tedy říjen – březen, bývá typicky doprovázena monzuny. Monzuny s sebou na Seychely přináší častější přeháňky, někdy i bouřky. Déšť společně se zamračenou oblohou přichází běžně až k večeru, proto se nemusíte bát, že byste měli zkaženou dovolenou kvůli přeháňkám. Na Silhouette můžete bez starostí vyrazit po celý rok, aniž byste museli mít obavy o počasí na tomto ostrově. Budete jistě spokojeni. Teploty se pohybují v zimě o pár stupňů výše, v rozmezí 30 – 33°C.

Teplota moře je po celý rok v úrovni 24-27°C, tedy vhodná i pro neotužilé jedince, který rádi stráví celý den ve vodě. K vidění je zde spoustu, proto si určitě půjčte vybavení pro šnorchling a kochejte se podmořským světem Seychel.

Průměrné teploty na Silhouette

Přehled průměrných teplot a dalších statistik v roce. Maximální teploty mohou dosahovat přes léto i 35°C ve stínu. Stejně tak teplota vody může o pár stupňů povyrůst.

Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
Teploty vzduchu 30°C 30°C 30°C 29°C 28°C 28°C 29°C 28°C 29°C 30°C 31°C 30°C
Teplota vody 27°C 27°C 27°C 27°C 25°C 24°C 23°C 23°C 24°C 24°C 25°C 25°C
Denní svit 6 h 7 h 8 h 11 h 9 h 9 h 8 h 8 h 9 h 11 h 10 h 9 h
Deštivé dny 20 18 14 6 3 4 4 4 3 6 7 9

Počasí na Silhouette Vám bude dělat radost. Chcete-li prožít exkluzivní exotickou dovolenou na soukromých pláží, zvolte tento ostrov v Indickém oceánu!

Předpověď počasí Silhouette

Jaké je počasí v následujících sedmi dnech?

[forecast location=“Mahé“ caption=“Aktuální předpověď počasí Silhouette“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span>%%high%%°</span>/ <span>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *