Počasí Svatá Anna Seychely

Malý ostrov Svatá Anna téměř sousedí s hlavním ostrovem Seychel. Je totiž necelé dva kilometry od Mahé. Na rozdíl od Mahé je však Saint Louis Park Sv. Anna součástí přírodního parku, tedy kromě pár hotelů zde nenajdete nic jiného, purgatively než bohatou floru a krásné bílé písečné pláže doplněné malými žulovými útesy. Počasí na Sv. Anně je naprosto stejné jako počasí na Mahé. randki tender Slunce, teploty okolo 30°C a azurově čistá obloha. Napadá Vás ještě něco, co by mělo patřit k dokonalé dovolené na Seychelských ostrovech?

Počasí na Sv. Anně

Když Sv. Anna, tak jedině slunečné počasí. Celý rok si zde budete připadat jako v hlavní sezoně, pomineme-li možnosti nočních bouřek či přeháněk, která však nejsou příliš vydatné. Největší možnost deště je v tzv. monzunovém období, které na Seychely dorazí převážně koncem října a trvá až do konce března, někdy i začátku dubna. Pro nás to však znamená jediné. Přes den se málokdy zatáhne, bouřky bývají často až po západu Slunce, který je mimo jiné na Sv. Anně jeden z nejkrásnějších, zejména pak, strávíte-li dovolenou v 5* resortu Sainte Anne.

Sv. Anna je synonymem pro luxus a nejvyšší standard!

Teploty se celoročně pohybují okolo třiceti stupňů. Od května do září bývá typické rozmezí 28-32°C, tedy období zimy na jižní polokouli. Od října do dubna je o trochu tepleji, avšak s vyšší četností přeháněk. Nejteplejší klima přichází na ostrov Sv. Anna v listopadu, kdy se statisticky pohybují v průměru maximální teploty okolo 31°C.

Průměrné teploty

Ostrov Sv. Anna přebírá maximální i minimální teploty od svého souseda Mahé.

Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
Teploty vzduchu 30°C 30°C 30°C 29°C 28°C 28°C 29°C 28°C 29°C 30°C 31°C 30°C
Teplota vody 27°C 27°C 27°C 27°C 25°C 24°C 23°C 23°C 24°C 24°C 25°C 25°C
Denní svit 6 h 7 h 8 h 11 h 9 h 9 h 8 h 8 h 9 h 11 h 10 h 9 h
Deštivé dny 20 18 14 6 3 4 4 4 3 6 7 9

Teplota moře

Teploty Indického oceánu korespondují s teplotou vzduchu. Tedy v období evropské zimy mohou teploty vyšplhat i k 27°C, tedy teplota, kdy je voda jako kafe. V létě však nejsou teploty o moc rozdílné, většinou klesají jen o pár stupňů. Kvalita a teplota vody je vhodná nejen k potápění, ale i samotnému šnorchlování, které je na Seychelách opravdu unikátním zážitkem.

Na dovolenou můžete s klidem na duši vyrazit kdykoliv se Vám zamane, počasím nebudete zklamaní.

Předpověď počasí Sv. Anna

Podívejte se na výhled teplot v následujícím týdnu.

[forecast location=“Mahe“ caption=“Aktuální předpověď počasí Sv. Anna“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *