Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Počasí Svatá Anna Seychely

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Malý ostrov Svatá Anna téměř sousedí s hlavním ostrovem Seychel. Je totiž necelé dva kilometry od Mahé. Na rozdíl od Mahé je však https://www.tenutacalissonibulgari.it/1349-dtit35743-stanza-singola-uomo-roma.html Sv. Anna součástí přírodního parku, tedy kromě pár hotelů zde nenajdete nic jiného, http://comvicente.pt/?borw=o-que-fazer-para-seu-pai-deixar-vc-namorar než bohatou floru a krásné bílé písečné pláže doplněné malými žulovými útesy. Počasí na Sv. Anně je naprosto stejné jako počasí na Mahé. http://vedantaiowa.org/?makrosyt=best-dating-points-in-karachi&1f8=66 Slunce, teploty okolo 30°C a azurově čistá obloha. Napadá Vás ještě něco, co by mělo patřit k dokonalé dovolené na Seychelských ostrovech?

Počasí na Sv. Anně

Když Sv. Anna, tak jedině slunečné počasí. incontribakeca a bella Celý rok si zde budete připadat jako v hlavní sezoně, pomineme-li možnosti nočních bouřek či přeháněk, která však nejsou příliš vydatné. Největší možnost deště je v tzv. monzunovém období, které na Seychely dorazí převážně koncem října a trvá až do konce března, někdy i začátku dubna. Pro nás to však znamená jediné. Přes den se málokdy zatáhne, bouřky bývají často až po západu Slunce, který je mimo jiné na Sv. Anně jeden z nejkrásnějších, zejména pak, strávíte-li dovolenou v 5* resortu Sainte Anne.

Sv. Anna je synonymem pro luxus a nejvyšší standard!

Teploty se celoročně pohybují okolo třiceti stupňů. Od května do září bývá typické rozmezí 28-32°C, tedy období zimy na jižní polokouli. Od října do dubna je o trochu tepleji, avšak s vyšší četností přeháněk. Nejteplejší klima přichází na ostrov Sv. Anna v listopadu, kdy se statisticky pohybují v průměru maximální teploty okolo 31°C.

Průměrné teploty

Ostrov Sv. Anna přebírá maximální i minimální teploty od svého souseda Mahé.

Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
Teploty vzduchu 30°C 30°C 30°C 29°C 28°C 28°C 29°C 28°C 29°C 30°C 31°C 30°C
Teplota vody 27°C 27°C 27°C 27°C 25°C 24°C 23°C 23°C 24°C 24°C 25°C 25°C
Denní svit 6 h 7 h 8 h 11 h 9 h 9 h 8 h 8 h 9 h 11 h 10 h 9 h
Deštivé dny 20 18 14 6 3 4 4 4 3 6 7 9

Teplota moře

Teploty Indického oceánu korespondují s teplotou vzduchu. Tedy v období evropské zimy mohou teploty vyšplhat i k 27°C, tedy teplota, kdy je voda jako kafe. V létě však nejsou teploty o moc rozdílné, většinou klesají jen o pár stupňů. Kvalita a teplota vody je vhodná nejen k potápění, ale i samotnému šnorchlování, které je na Seychelách opravdu unikátním zážitkem.

Na dovolenou můžete s klidem na duši vyrazit kdykoliv se Vám zamane, počasím nebudete zklamaní.

Předpověď počasí Sv. Anna

Podívejte se na výhled teplot v následujícím týdnu.

[forecast location=“Mahe“ caption=“Aktuální předpověď počasí Sv. Anna“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.