Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Počasí La Digue Seychely

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Ostrov La Digue je asi jedním z nejlepších v Seychelském souostroví. Místní pláže okouzlí natolik, že téměř každý ohodnotí Chanika La Digue jako nejlepší a nejexotičtější ostrov na světě. Místní křišťálová voda společně se žulovými kameny na pobřeží a azurovým nebem je vhodnou kombinací nejen pro novomanžele. Na své si zde přijdou nejen rodiny hledající vysoký standard.

Počasí na ostrově La Digue

http://jaimesicilia.com/?bezyslovno=mujeres-solteras-en-peru-lima&87d=19 La Digue se nachází jen několik minut jízdy lodí od ostrova Praslin. site de rencontre ado love Počasí, které zde panuje, tak můžeme snadno přirovnat právě ke klimatu na větším Praslinu. Rovníkové klima nabízí rovnoměrné teploty po celý rok. Nesetkáte se zde téměř vůbec s teplotami pod 27°C, vyjma pozdních večerů. Slunce na obloze vykukuje každý den již kolem 7 hodiny ranní, site de rencontre ado vaucluse východ Slunce je na La Digue opravdu jedinečný zážitek. Proto doporučuji si alespoň jednou přivstat a nechat se kochat touto krásou.

Teplota moře, respektive místního Indického oceánu umožňuje bez problémů i těm náročnějším zůstat ve vodě celý den, aniž by pocítili známky chladu. Průměrné teploty vody se pohybují okolo 25°C. Co je možné dobré vědět, je období kdy je nejlepší na dovolenou na Seychely vyrazit. Monzunové období zavítá na ostrov La Digue počátkem října a zdrží se zde až do brzkého dubna. Monzuny zde nejsou tak silné, jako v jiných částech světa. Není proto nutné se Seychelám v tomto období vyhýbat. Přes den párkrát sprchne, ale po většinu času bude počasí slunečné, jako po zbytek roku.

Dovolená na La Digue – kdy se finance přemění na luxus a nezapomenutelný zážitek – akční nabídky zde!

Průměrné teploty La Digue

Přehled průměrných teplot. Počasí na Seychelách je podobné na všech ostrovech padajících do tohoto souostroví.

Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
Teploty vzduchu 30°C 30°C 30°C 31°C 31°C 28°C 29°C 30°C 30°C 31°C 30°C 30°C
Srážkové dny 17 11 11 14 11 10 10 10
12 13 14 17
Denní svit 9 h 8 h 9 h 10 h 11 h 12 h 12 h 12 h 11 h 9 h 9 h 8 h

Minimální teploty k večeru padají k 25°C, proto i lehkou mikinu nebo svetr můžete s klidem ponechat doma. Teplo je to poslední, co by vám na La Digue mohlo scházet.

Předpověď počasí

Výhled pro příštích sedm dní. Počasí na La Digue je vždy teplé a slunečné!

[forecast location=“Praslin“ caption=“Aktuální předpověď počasí La Digue“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.