Počasí Desroches Seychely

Na ostrov Desroches míří jen ti nejnáročnější cestovatelé. Ti, kteří vyžadují 5* luxus, soukromí a panenskou přírodu s bělavými plážemi. Na ostrově naleznete pouze jeden hotel, a to Desroches Island resort*****

Počasí na tomto ostrově je poměrně netypické vůči zbytku Seychel. http://vedantaiowa.org/?makrosyt=dating-toronto-professionals&b97=cd Desroches se totiž nachází mimo monzunový pás a nabízí tak ideální počasí po celý rok. Tento ostrov je stvořen pro čiré potěšení! Ostrov taktéž leží mimo malarickou oblast.

Počasí na ostrově Desroches

Zaručeně site de rencontre gratuit pour les musulmans nejteplejší měsíce v roce jsou březen a duben. San Lucas Sacatepéquez Teploty zde lehce překonávají hranici 35°C, avšak po celý rok zde panuje letní počasí s průměrnými teplotami okolo 30°C. Jiho-východní vánek ofukuje ostrov od května do října, který s sebou právě přináší pocit chladnějšího počasí, tedy alespoň oproti dubnu.

Desroches, Pieter Visser
Desroches, Seychely – autor: Pieter Visser

Náznaky monzunů zde můžete zpozorovat od prosince do února, avšak síla je značně omezena, spíše postrádána. Počasí je jinak na tomto ostrově ještě stabilnější, než v hlavní části Seychel. Na cestu rozhodně nezapomeňte přibalit opalovací krém, který však bude k dispozici i v hotelovém resortu. Teplota Indického oceánu rozhodně nevybočuje z idylických teplot. Oceán je celoročně ohřátý na příjemných 25°C. Šnorchlování a pozorování podmořského života tak bude dalším zážitkem, který si neodpustíte ani jeden den pobytu na Vaší dovolené na Desrochesu.

Doporučuji si dopřát kokosovou masáž při západu Slunce, na tuto dovolenou budete vzpomínat dlouhé roky a vždy se na Desroches rádi vrátíte.

Průměrné teploty

Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
Teploty vzduchu 30°C 30°C 30°C 31°C 30°C 29°C 29°C 28°C 28°C 29°C 30°C 31°C
Teplota vody 27°C 27°C 27°C 27°C 25°C 24°C 23°C 22°C 23°C 23°C 24°C 25°C
Denní svit 6 h 7 h 8 h 11 h 9 h 9 h 8 h 9 h 11 h 11 h 10 h 9 h
Deštivé dny 20 18 14 6 3 4 4 4 3 4 6 12

Předpověď počasí Desroches

Výhled pro příští týden. Maximální a minimální teploty vzduchu.

[forecast location=“Desroches“ caption=“Aktuální předpověď počasí Desroches“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *