Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Počasí Desroches Seychely

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Na ostrov Desroches míří jen ti nejnáročnější cestovatelé. Ti, kteří vyžadují 5* luxus, soukromí a panenskou přírodu s bělavými plážemi. Na ostrově naleznete pouze jeden hotel, a to Desroches Island resort*****

Počasí na tomto ostrově je poměrně netypické vůči zbytku Seychel. http://campingnavarrete.com/?samogonuyaparat=sitios-de-citas-en-vegas-del-genil&0b3=fa Desroches se totiž nachází mimo monzunový pás a nabízí tak ideální počasí po celý rok. Tento ostrov je stvořen pro čiré potěšení! Ostrov taktéž leží mimo malarickou oblast.

Počasí na ostrově Desroches

Zaručeně http://nihaofilms.com/?solomjanastrixa=cual-es-el-minimo-no-imponible-de-ganancias-para-solteros&a0e=8d nejteplejší měsíce v roce jsou březen a duben. rencontres traduction neerlandais Teploty zde lehce překonávají hranici 35°C, avšak po celý rok zde panuje salon de chat gratuit sans inscription algerie letní počasí s průměrnými teplotami okolo 30°C. Jiho-východní vánek ofukuje ostrov od května do října, který s sebou právě přináší pocit chladnějšího počasí, tedy alespoň oproti dubnu.

Desroches, Pieter Visser
Desroches, Seychely – autor: Pieter Visser

Náznaky monzunů zde můžete zpozorovat od prosince do února, avšak síla je značně omezena, spíše postrádána. Počasí je jinak na tomto ostrově ještě stabilnější, než v hlavní části Seychel. Na cestu rozhodně nezapomeňte přibalit opalovací krém, který však bude k dispozici i v hotelovém resortu. Teplota Indického oceánu rozhodně nevybočuje z idylických teplot. Oceán je celoročně ohřátý na příjemných 25°C. Šnorchlování a pozorování podmořského života tak bude dalším zážitkem, který si neodpustíte ani jeden den pobytu na Vaší dovolené na Desrochesu.

Doporučuji si dopřát kokosovou masáž při západu Slunce, na tuto dovolenou budete vzpomínat dlouhé roky a vždy se na Desroches rádi vrátíte.

Průměrné teploty

Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
Teploty vzduchu 30°C 30°C 30°C 31°C 30°C 29°C 29°C 28°C 28°C 29°C 30°C 31°C
Teplota vody 27°C 27°C 27°C 27°C 25°C 24°C 23°C 22°C 23°C 23°C 24°C 25°C
Denní svit 6 h 7 h 8 h 11 h 9 h 9 h 8 h 9 h 11 h 11 h 10 h 9 h
Deštivé dny 20 18 14 6 3 4 4 4 3 4 6 12

Předpověď počasí Desroches

Výhled pro příští týden. Maximální a minimální teploty vzduchu.

[forecast location=“Desroches“ caption=“Aktuální předpověď počasí Desroches“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.