Dovolená Seychely

Dovolená na Seychelách vás okouzlí svými dokonalými plážemi

Seychely patří k těm nejvyhledávanějším luxusním letoviskům po celém světě. Vydejte se i vy, na svou romantickou dovolenou do ráje.

murmurously Dovolená na Seychelských ostrovech, to je  Imbituva nezapomenutelný exotický zážitek na ostrovech v Indickém oceánu. 115 malých ostrůvků, které tvoří Seychelské souostroví každoročně láká turisty z celého světa, kteří touží po  http://mikita.com.pl/?rabocheemesto=sylwester-dla-singli-gdansk&be5=13 odpočinku na nádherných plážích. Seychelské ostrovy se pravidelně zařazují mezi jedny z nejlepších exotických destinací, mnoho hotelů nabízí opravdový luxus a uspokojí tak i ty nejnáročnější klienty.

Seychely nabízí romantiku, klid a nádherné pláže. Spolu s kvalitními hotelovými službami a ubytováním přímo u nádherných pláží jsou předpokladem pro exotickou dovolenou, kterou si zaručeně užijete.

Neváhejte a navštivte tento ráj na zemi. Vaše dovolená na Seychelách bude mít hned několik rozměrů, od odpočinku a opalování se na nádherných písčitých plážích, přes koupání a vodním radovánkám v azurově čistých mořských lagunách u pobřeží, po šnorchlování, potápění, windsurfing a objevování dalších koutů tohoto exotického souostroví.

Kam na dovolenou na Seychely

Dovolená na Seychelských ostrovech je plně ve Vaší režii. Je na Vás, zda dáte přednost civilizovanějším místům nebo naopak exotickým rájům dál od hlavních ostrovů. Nejvíce turistů míří na hlavní ostrov Mahé, na kterém se nachází i nejoblíbenější turistická oblast Beau Vallon u bělavě písčité dlouhé pláže. Můžete zamířit na některý z klidnějších ostrovů, např. na Praslin nebo La Digue, na kterém si užijete dovolenou na jedné z nejhezčích pláží na světě, na pláži Anse Source d’Argent.

Toužíte po opravdu jedinečné a při tom luxusní dovolené? Jeďte na malinkaté ostrůvky, exotické ráje na zemi, na kterých je jen hrstka turistů, ale při tom vždy velmi kvalitní hotelový resort, se vším, co můžete během Vaší dovolené potřebovat. Korálové atoly Denis Island nebo Desroches přesně toto nabízí.

Pláže a Seychelské ostrovy

Seychelské pláže si zamilujete. Pruh jemného bíleho písku, který je z jedné strany ohraničen svěžím palmovým hájem a ze strany druhé průzračným a vyhrátým mořem. To jsou místní pláže.

Na větších, tzv. vnitřních ostrovech jsou na plážích často mohutné žulové balvany, které dotváří jedinečnou exotickou kulisu. Místní pláže jsou právem považovány za vůbec nejhezčí na světě, např. na ostrově La Digue.

Na malých ostrovcích, na tzv. vnějších ostrovech, mají pláže podobný charakter. Nenajdete tu žulové skály a balvany a pláže se kolem těchto atolů táhnou kolem celého pobřeží, přecházejí v průzračné laguny, které jsou od oceánu často ohraničeny korálovou baiérou, o kterou se rozbíjí mořský příboj.

Nádherné pláže, celoročně teplé počasí, čisté moře a původní ráz těchto tropických ostrovů, kombinace, která volá po dovolené plné odpočinku a exotiky.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *