Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Počasí Seychely

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Toruń Počasí na Seychelských ostrovech přeje k celoroční návštěvě tohoto exotického ráje. Otázky kde je nejlepší jet na dovolenou na Seychely tedy můžeme rovnou přeskočit. Teploty jsou v průměru roku v rozmezí 27 – 32°C s převážně Minnetonka slunečným počasím. Počasí na Seychelách má však i své charakteristické rysy. Jedním z nich je množství srážek.

Přečtěte si také clases salsa granada informace o počasí na ostrově Praslin či ostrově Mahé.

Déšť na Seychelských ostrovech

Déšť v této destinace nelze přirovnat k typickému středoevropskému dešti a mrholení. Port Stephens Na Seychelách totiž dochází jen k výjimečným přeháňkám, ačkoliv netrvají více jak několik desítek minut, tak bývají o to vydatnější. Přes léto, tedy období květen – září, prší na ostrovech zhruba 3-5 krát do měsíce, a to velmi slabě. Po většinu času je obloha bez mráčků.

Deštivé období bývá přes zimu, od listopadu do dubna. Prší zde však pouze přes noc, výjimečně přes den. Déšť má za následek akorát tak to, že výborně pročistí vzduch a udělá ovzduší svěžejším. Přes zimu se objeví dešťové mraky zhruba 10 krát za měsíc a stejně jako kdykoliv jindy, déšť vydrží nejvýše jednu hodinu. Po odeznění deště se ihned roztáhne a obloha je znovu krásně slunečná!

Seychely, La Digue, Anse Source dArgent
Seychely, La Digue, Anse Source dArgent

Slunce a teploty

Slunce Vás bude obšťastňovat po celý rok, a to v průměru 8 – 10 hodin denně. Vydatný sluneční svit však může zaskočit Vaší pokožku, proto nezapomeňte používat kvalitní opalovací krém, neboť i Seychely mohou být místem, na které budete neradi vzpomínat kvůli spálení se.

Jak jsem psal již výše, průměrné teploty se pohybují okolo 27 – 32°C, a to po celý rok! Díky tropickému rovníkovému počasí si tak můžete být jisti, že se 100% jistotou bude Vaše dovolená co se týče počasí bezchybná.

Informace o klimatu v detailech

Přečtěte si o typických klimatických podmínkách na jednotlivých ostrovech:

Počasí Mahé | Počasí Praslin | Počasí La Digue | Počasí Beau Vallon | Počasí Silhouette | Počasí Sv. Anna | Počasí Denis Island | Počasí Desroches

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.