Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Ostrov Silhouette, Seychely

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Ostrov Silhouette je dalším z celé řady ostrovů, které tvoří rather exotické souostroví Seychely. Silhouette je poklidným ostrovem, který je porostlý tropickými lesy a má http://bartonyina.es/?cirkach=web-cam-chat-gay&330=c4 nádherné exotické pláže. Ostatně jako všude na Seychelách, i zde na Vás budou čekat bělavě písčité pláže lemované nádhernými palmami. Na ostrov Silhouette nemíří tolik turistů jako na okolní ostrovy Mahé nebo Praslin. Důvod je jednoduchý, ostrov není nijak hustě obydlený, a i proto je zde pouze několik hotelů. Ovšem http://feriadeeditorialesylibreriasdemadrid.es/?kradkoma=eventos-en-logro%C3%B1o&b86=4f hotely stojí opravdu za to. Seychely jsou synonymem pro kvalitní a luxusní dovolenou a ostrov Silhouette v tomto ohledu není žádnou výjimkou.

Ostrov Silhouette

Ostrov Silhouette je se svoji rozlohou 20 km² třetím největším v souostroví Seychely. Je to jeden z několika větších pevninských celků, které tvoří tzv. vnitřní seychelské ostrovy. Vnitřní ostrovy, jejichž podloží má žulový základ a nádherné žulové balvany dotvářejí charakter většiny místních pláží, jsou obklopeny malými ostrůvky, na kterých se nachází luxusní hotelové resorty. Silhouette je vzdálen 30 kilometrů od hlavního ostrova Mahé a turisté ubytování u pláže Beau Vallon ho přes moře mohou vidět. Ostrov Praslin je vzdálený přibližně 40 kilometrů.

 

Vyražte na exotickou dovolenou na Seychely. Máme nejlepší ceny!

 

Ačkoliv je Silhouette třetím největším ostrovem s nádhernou přírodou, mnohem více turistů míří na okolní ostrovy, ať už je to právě Mahé, Praslin nebo La Digue, na kterých je více ubytovacích kapacit.

Seychely, Mahé
<strong>Exotické pláže na Seychelách</strong><br /> <span style="font-size: 10px;">autor: Hansueli Krapf/wiki</span>

Doprava na Silhouette

Na Silhouette se člověk dostane lodí. Zamíříte-li na dovolenou na Seychely, přistanete na mezinárodním letiště u města Viktoria na ostrově Mahé. Z Mahé potom vyplouvají lodě na okolní ostrovy včetně Silhouette.

Pláže a koupání na ostrově Silhouette

Rāwatbhāta Pláže jsou jak jinak nádherné. Ovšem upřímně řečeno, jedete-li za poznáním co nejvíce exotických pláží, volil bych některý jiný Seychelský ostrov. Největší pláž na Silhouette je na severovýchodě, u které jsou také hotely. Další pláž je na jiho západním okraji ostrova, ovšem problém je s její dostupností. Silhouette je poměrně hornatý. Terén je porostlý bojnou vegatací a i to je důvod, proč tu nemají téměř žádné silnice. Vstupy do moře jsou pozvolné a písek velice jemný. Ale jak už jsem naznačil, jedete-li na dovolenou hlavně kvůli mnoha krásným plážím, lepší volbou bude např. Praslin.

Dovolená La Digue, Seychely

Jaká je dovolená na ostrově Silhouette? Klidná, exotická, nádherná a nezapomenutelná. Budete se zde cítit jako v ráji a nikdo Vás nebude rušit. Pár turistů, kteří sem zamíří Vás nemohou vyvést z míry. Silhouette je pro ty, kteří v zimě hledají teploučko, klid, exotiku a pohodu. Máte-li rádi aktivnější dovolenou s mnoha výlety a zkoumání okolí, jeďte raději na Mahé nebo Praslin.

 

Ostrov Silhouete, Seychely? Nezapomenutelný exotický zážitek

 

Aktuální počasí

Zde je aktuální předpověď počasí. Sami vidíte, že počasí na Seychelách je velmi stálé. Je celoročně teplé, není se čemu divit, když ostrovy leží v tropickém podnebném pásmu.
[forecast location=“Mahe, Seychelles“ caption=“Aktuální předpověď počasí Praslin“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Mapa Silhouette

Poloha ostrova Silhouette v Indickém Oceánu…

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *