Ostrov Desroches, Seychely

Ostrov Desroches, jeden z dalších annonce rencontre à hérouville saint clair seychelských exotických rájů. Toužíte strávit Vaši dovolenou daleko od civilizace a při tom v luxusu a v krásném prostředí? Pak je full-time dovolená na ostrově Desroches právě pro Vás. Ostrov svým charakterem připomíná Denis Island, nádherné pláže s bělavým pískem se táhnout kolem dokola 14 kilometrů dlouhého pobřeží a jsou z jedné strany obklopeny palmovým hájem, ze strany druhé azurovým, všemi barvami hrajícím mořem. To je Desroches.

Ostrov Desroches

Desroches je velmi malý, ale i tak větší ostrůvek než Denis Island s rozlohou necelých 7 kilometrů čtverečních. Desroches je jeden z hlavních ostrovů v souostroví Les Amirantes. Toto divoké souostroví tvořené korálovými atoly je součástí pásu tzv. vnějších ostrovů Seychel. Ostrov má podlouhlý tvar a je porostlý exotickými kokosovými palmami. rencontre chorégraphique ffd 2017 Je to zkrátka ráj na zemi daleko od dnešního uspěchaného života.

 

Exotická dovolená na Seychelách. Máme nejlepší ceny!

 

Doprava na Desroches

Na ostrov se dostanete letadlem. Letadlo odlétá z hlavního seychelského ostrova Mahé a let trvá 45 minut. Než si užijete pohledy na mohutný Indický oceán, už se před Vámi objeví malý ostrůvek, na jehož západní cípu je malé letiště. Exotické letiště je vstupní branou do tohoto ráje na zemi.

Desroches, Pieter Visser
Exotická pláž na Desroches
autor: Pieter Visser/wiki

Dovolená na Desroches

Na ostrově se nachází jediné ubytovací zařízení. Luxusní Desroches Island Resort spojuje komfort a pohodlí s místní všudepřítomnou exotikou. Hosté jsou v Desroches Island Resort ubytováváni v moderních apartmánech/bungalovech, které jsou posazené do příjemného stínu palmového háje přímo u nádherné pláže. Krom veškerého vybavení a neomezeného výběru jídla v rámci vašeho pobytu si budete moci užívat masáže a kokosové lázně.

Pláže a koupání na Desroches

Pláže jsou nádherné. Jemný bílý písek kontrastuje s azurovou barvou moře. Moře je zde celoročně vyhřáté tropickými paprsky a hned u pláží jsou pod vodou nádherné pestrobarevné korály. Desroches je ideální jak na relaxační dovolenou, tak i pro ty z Vás, kteří se potřebují sportovně vyžít. Krom šnorchlování, které bezpodmínečně vyzkoušejte, můžete zkusit windsurfing, kajak nebo si půjčit šlapadlo.

Nejhezčí pláž se jmenuje Bombe Bay. Nejen ona, ale všechny ostatní pláže plynule přechází z pěkné laguny, které jsou ideální k jakýmkoliv vodním radovánkám. Vhodné i pro malé děti.

 

Ostrov Desroches, Seychely? Nezapomenutelný exotický zážitek, nabídka zájezdů ZDE

 

Aktuální počasí Desroches

Tropické podnebné pásmo diktuje ráz aktuálního počasí na ostrově a celých Seychelách…

[forecast location=“Praslin, Seychelles“ caption=“Aktuální předpověď počasí Desroches“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Mapa Desroches

Podívejte se, kde přesně ostrov v souostroví Seychely leží…

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *