Beau Vallon

Moutsamoudou Letovisko Beau Vallon je bezesporu nejoblíbenějším cílem turistů, kteří každoročně míří na Seychelské ostrovy za mořem, odpočinkem a exotikou. Oblast Beau Vallon se nachází na ostrově Mahé. Je tu relativně velký výběr ubytování a pokud cestovka pořádá zájezd na Seychely, většinou své klienty ubytovává i zde v Beau Vallon. soirée speed dating sur meyzieu Všudypřítomná exotická atmosféra Vás tu obklopuje na každém kroku. K tomu nádherná pláž a průzračné moře, co víc si může člověk přát.

Oblast Beau Vallon

strictly Oblast Beau Vallon se nachází na největším ze Seychelských ostrovů, na hlavním ostrově Mahé na jeho severozápadním pobřeží u stejnojmenného zálivu Beau Vallon. V podstatě nejde o žádné město, spíše o seskupení hotelů posazených do svěžího palmového lesa, který plynule přechází v místní dlouhou pláž. Hlavní město státu Seychely, město Viktoria je odsud vzdálené pouhé 3 kilometry. V Beau Vallon najdete potápěčské centrum, mnoho restaurací i obchodů, školu windsurfingu nebo si můžete půjčit loďku a vyrazit vstříc exotickému Indickému oceánu. Zkrátka dovolená je tu nádherná a rozhodně se nudit nebudete.

Doprava do Beau Vallon

Každá dovolená na Seychelách začíná na ostrově Mahé, kde je seychelské mezinárodní letiště. Z letiště je to do některého z hotelů v Beau Vallon necelých 10 kilometrů. Transfer z letiště je rychlý a pohodlný – taxi stojí zhruba 30€, kdežto jízda autobusem je v řádu korun.

Nemusíte nikde komplikovaně ve městě Viktoria přesedat na katamarán, tak jako je to v případě dopravy na sousední ostrovy, např. na Praslin. Do dvou hodin od dosednutí letadla na přistávací dráhu jste v pohodlném hotelovém pokoji nebo dokonce už na pláži či v moři. I tato skvělá dostupnost Beau Vallon přidává body navíc.

Autem po ostrově

Rozhodně doporučuji vyrazit během vaší dovolené v Beau Vallon dál od Vašeho hotelu a prozkoumávat další kouty ostrova Mahé. O Mahé detailně píšeme na této stránce. První možnost je si půjčit kolo. Tak možná nedojedete na druhý konec ostrova, ale má to své kouzlo. Na jeden den si určitě zapůjčete i auto nebo silniční skútr a objeďte ostrov kolem dokola. Vykoupete se tak v jeden jediný den na několika plážích, které se řadí mezi vůbec ty nejhezčí na světě. Můžete navštívit i místní dva národní parky, Morne Seychelles NP a Baie Ternay Marine NP.

Pláže a koupání v Beau Vallon

Všechny hotely v Beau Vallon leží hned u dlouhé exotické pláže. Pláž je jedna z nejdelších a nejoblíbenějších na celých Seychelských ostrovech. Beau Vallon, to je synonymum pro záliv plný bělavého písku a čiré vody. Plavání Vám tu nebudou znepříjemňovat žádné korály ani silné proudy. Na pláži neustále drží službu plavčík a dohlíží na Vaši bezpečnost. Moře je po většinu roku klidné, a tedy ideální pro potápění a vodní sporty i pro malé děti. Situace je jiná každoročně na přelomu února a března, kdy zde severozápadní pasát vytváří poměrně velké vlny.

Dovolená Beau Vallon, Seychely

Lákají-li Vás Seychely, tak dovolená v Beau Vallon je dle mého názoru ta správná volba. Nádherné prostředí, turistická vybavenost a při tom všudypřítomná exotická atmosféra, navíc dostupnost do města Viktoria i na letiště a vůbec do kteréhokoliv kouta ostrova, z něho dělá ideální letovisko. Dáte-li přednost opravdové exotice, opravdovému klidu i romantice, tak na Seychelách nepochybně najdete lepší místa. Jen namátkou ostrov La Digue (klid a romantika) nebo ostrov Praslin (kompromis).

Sečteno a podtrženo dovolená v Beau Vallon je nezapomenutelným exotickým zážitkem. Navíc cenově velice příznivá. Cena 33 000 Kč za osobu, to je myslím na destinaci jako jsou Seychely neodolatelná nabídka.

Aktuální počasí

Předpověď počasí na příštích 7 dní..

[forecast location=“Viktoria, Seychelles“ caption=“Aktuální předpověď počasí Mahé“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *