Ostrov Svatá Anna, Seychely

Jeden z mnoha menších ostrůvků Seychel Svatá Anna, chcete-li anglicky St. Anne Island, leží pouhé dva kilometry od hlavního ostrova Mahé. Je to naprosto annonce rencontre femme chinoise ideální místo pro strávení pěkné exotické dovolené. Charakterizoval bych ho jako takový šikovný kompromis mezi hlavním ostrovem Mahé a exotickými ráji, např. ostrovem Desroches nebo Denis Island, na kterých víc než jeden hotel nenajdete. Toužíte po klidném exotickém zážitku, ale přesto byste chtěli být na dosah civilizovanému ostrovu Mahé, na který je možné si kdykoliv udělat výlet? Tak Svatá Anna je právě pro Vás a pro Vaši dovolenou.

Ostrov Svatá Anna

Svatá Anna je ostrov s rozměry jeden krát jeden a půl kilometru a leží na východ od ostrova Mahé, přímo naproti jednomu z nejmenších hlavních měst na světě, městu Viktoria. trav rencontre saint-chamond Ostrov St. Anne je součástí národního parku, místní vegetace je tedy v naprosto původním stavu a to samé platí i o okolním moři a mořském dnu.  Ostrov patří do skupiny tzv. vnitřních ostrovů a tedy i tak jako jeho ostatní větší sousedi, i on má žulový základ, je porostlý bujnou vegetací, která končí u nádherných písčitých pláží. Riverbank Budete se zde cítit jako v ráji a přitom v bezpečí nedaleké civilizace.

 

Exotická dovolená na Seychelách. Máme nejlepší ceny! Přesvěčte se sami!

 

Doprava na ostrov Svatá Annas

Na Svatou Annu je na rozdíl od ostatních, vzdálenějších Seychelských ostrovů, doprava velice jednoduchá. Vaše dovolená na Seychelách začne už na ostrově Mahé, kde je mezinárodní letiště. Odsud budete dopraveni soukromými a moderními hotelový čluny přímo na blízký ostrov do Vašeho prázdninového resortu. Žádný let malým letadlem nebo plavba katamaránem není v tomto případě na místě.

Desroches, Pieter Visser
Exotická pláž na Seychelách
autor: Pieter Visser/wiki

Dovolená na Svaté Anně

Na Svaté Anně je dovolená velice klidná a ničím nerušená. Míří sem hrstka turistů, ostatně ubytování je možné pouze v jednom jediném hotelu.

Hotel Sainte Anne Resort & Spa

Na ostrově je luxusní 5* hotel Sainte Anne Resort & Spa. Ubytování je zajištěno v moderně vybavených chatkách, bungalovech chcete-li, které jsou umístěné do palmového lesa přímo u pláží. Hotel leží na jihozápadním cípu ostrova, tedy v místě, kde je nejvíce pláží. Přečtěte si o hotelu Sainte Anne Resosrt & Spa více.

Pláže a koupání na ostrově Svatá Anna

Tak jako všude na Seychelách, i pláže na Svaté Anně Vás ohromí. Zamilujete si je a domů se Vám vracet rozhodně chtít nebude. Všechny pláže jsou písečně, s pozvolným vstupem do azurově čistého oceánu. Nejvíce pláží je právě u výše zmíněného hotelu na jihozápadním cípu ostrova. Další v jiných částech Svaté Anny jsou hůře přístupné. Na některé vede cesta, k jiným se lze dostat pouze na člunu.

Aktuální počasí Svatá Anna

Tropické podnebné pásmo diktuje ráz aktuálního počasí na ostrově i celých Seychelách. Pro Vaši představu zde uvádíme aktuální předpověď počasí pro následující týden. Více o počasí Svatá Anna se dočtete zde.
[forecast location=“Mahe, Seychelles“ caption=“Aktuální předpověď počasí Svatá Anna“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Mapa ostrova Svatá Anna

Podívejte se, kde přesně ostrov v souostroví Seychely leží…

[google-map-v3 width=“745″ height=“300″ zoom=“9″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“cs“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Ste Anne Island, Seychelles{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *