Počasí Mahé Seychely

Ostrov Mahé je hlavním ostrovem souostroví http://adsecurite.fr/?seledka=site-de-rencontre-coco-avis&803=49 Seychel. Poletíte-li na dovolenou na Seychely, s největší jistotou přistanete právě na tomto letišti. Rozloha ostrova nabízí prostor nejen pro hotelové komplexy, ale pro celou samosprávu této země. Kamiiso Počasí na Mahé není nijak odlišné od klimatických podmínek v celých Seychelách.

Počasí na ostrově Mahé

Klimatické podmínky zůstávají stejné jak na Mahé, tak v celém villiers sur marne rencontre rapide souostroví Seychel. Avšak díky velké rozloze ostrova, tedy alespoň v porovnání s okolním ostrovy jako např. La Digue, Desroches a další, se na Mahé setkáváme s o něco málo vyššími teplotami vzduchu. Větší teploty jsou zapříčiněny právě prohřátou pevninou. Stejně tak i v případě dešťů je užitek krátkých přeháněk vítán více, než v okolních ostrovech. A to zejména kvůli pročištění a osvěžení vzduchu.

Azurově modrá obloha je pro Mahé  typická zejména pro období od konce dubna do konce září. Ačkoliv jsou srážky na minimum, nesmíme zapomenout na fakt, že se Mahé nachází na jižní polokouli a proto zde v tuto dobu panuje zima. Teploty nedosahují 32°C jako v ostatních měsících, ale pod 27°C stejně nepadnou. Počasí je na Seychelách k celoroční návštěvě a je tak jedno, kdy se rozhodnete navštívit tento exotický ráj.

Seychely, Mahé
Seychely, Mahé – autor: Hansueli Krapf

Od listopadu do března je v této oblasti tzv. Monzunové období. To s sebou přináší více srážek a téměř vždy i bouřky. Největší přeháňky se konají v pozdních večerních hodinách, proto bude i v těchto měsících Vaše dovolená na Mahé slunečná a budete se vracet krásně opáleni. Nezapomeňte tedy na dostatečně silný opalovací krém, a to platí především v zimních měsících, kdy je Evropa pod mrakem.

Mahé a počasí je prostě skvělá kombinace. Dovolená v luxusu, kde i počasí je řádně vyšperkováno.

Průměrné teploty

Tabulka ukazuje přehled maximálních teplot v průběhu roku. Data jsou získávána z ročních statistik. Mnohdy jsme se drželi na uzdě proto můžete očekávat teploty i o pár stupňů vyšší.

Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
Teploty vzduchu 30°C 30°C 30°C 29°C 28°C 28°C 29°C 28°C 29°C 30°C 31°C 30°C
Teplota vody 27°C 27°C 27°C 27°C 25°C 24°C 23°C 23°C 24°C 24°C 25°C 25°C
Denní svit 6 h 7 h 8 h 11 h 9 h 9 h 8 h 8 h 9 h 11 h 10 h 9 h
Deštivé dny 20 18 14 6 3 4 4 4 3 6 7 9

Teplota moře, respektive Indického oceánu je vhodná nejen pro celodenní koupání a relax ve vodě, ale také pro potápění a šnorchlování. Aktuální nabídku zájezdů do Mahé naleznete v tomto odkaze – zájezdy Mahé, Seychely.

Předpověď počasí Mahé

Přehledně sestavené teploty pro příštích sedm dní.

[forecast location=“Mahe“ caption=“Aktuální předpověď počasí Mahé“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *