Ostrov Denis Island, Seychely

Ostrov Denis Island je malý ostrůvek ležící 90 kilometrů severovýchodně od hlavního ostrova Seychel Mahé. Patří do skupiny tzv. vnějších ostrovů, což jsou ve své podstatě atoly, tedy ostrovy vniklé z korálových útesů. Se svoji rozlohou pouhých 1,43 km² představuje http://syris.fr/?powtovuylust=recherche-site-de-rencontre-lovoo-gratuit&a8d=1c exotický ráj plný klidu, pohody a nádherných pláží táhnoucích se kolem celého pobřeží ostrova.

Ostrov Denis Island

Ostrov je každoročně cílem turistů, kteří touží zažít tu pravou exotiku a nechtějí být během své dovolené ničím rušeni. Na nakedly Denis Island žije pouze pár stálých obyvatel, většinou zaměstnanců místního hotelu.

Dovolená Denis Island

Na ostrově Denis Island je jen jeden jediný hotel. Petrovsk-Zabaykal’skiy 5* hotel Denis Private Island Seychelles nabízí luxusní ubytování v moderních bungalovech schovaných v palmovém lesíku přímo u pláže. Člověk se tu právem cítí jako v ráji, má zázemí pohodlného bungalovu a nádhernou pláž s bělavým pískem hned vedle vstupních dveří. Na pláži není ani noha. Pár hotelových bungalovů zdaleka dohromady nemá takovou kapacitu jako místní exotické pláže.

Krom ubytování v chatkách přímo na pláži návštěvníci samozřejmě mohou kdykoliv využívat pestrou kuchyni nabízenou v rámci All inclusive. Na ostrov často míří novomanželé na nezapomenutelnou svatební cestu, Denis Island láká i nadšence potápění, místní pobřežní vody jsou pro šnorchlování i potápění s výstrojí jako stvořené.

Ostrov Denis Island, Seychely? Nezapomenutelný exotický zážitek, nabídka zájezdů ZDE

Doprava na Denis Island

Vaše dovolená na Seychelách začne na ostrově Mahé, kde je mezinárodní letiště, které je vstupní branou pro každého turistu, který míří do tohoto exotického ráje. Na Denis Island se létá z Mahé malým letadlem, let trvá krátkých 15 minut. Než se rozkoukáte, už pod sebou vidíte malý ostrůvek obklopený mořem hrajícím všemi barvami, a který je protknutý přistávací drahou.

Pláže a koupání na ostrově Denis Island

Písčité pláže kontrastují s azurovým mořem. Koupat se můžete kdekoli. Pláže se totiž táhnout kolem dokola celého ostrova. I proto na plážích nepotkáte ani živáčka, každý návštěvník si bez jakýchkoliv potíží najde své soukromí.

Aktuální počasí Denis Island

[forecast location=“Praslin, Seychelles“ caption=“Aktuální předpověď počasí Denis Island“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Mapa Denis Island

Podívejte se, kde přesně Denis Island leží…

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *