Recenze Royal Decameron Boa Vista

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy

Royal Decameron – Cena zájezduPoloha hotelu – Recenze a hodnocení

Royal Decameron

V minulém roce jsme se v lednu vydali s přítelkyní na týdenní dovolenou na Kapverdské ostrovy. Uvažovali jsme nad několika hotely. Nakonec nám v poměru cena x dostupné hodnocení vyšel nejlépe čtyřhvězdičkový hotel Royal Decameron na ostrově Boa Vista. Sepsali jsme pro vás recenzi s hodnocením a pár užitečných informací k tomu.

[caption id="attachment_1021" align="alignnone" width="720"]Noční pohled na Royal Decameron Boa Vista Noční pohled na Royal Decameron Boa Vista[/caption]

Cena zájezdu

Zájezd byl kupován na portálu Invia, kde si můžete také prohlédnout aktuální ceny zájezdů na Kapverdy, zhruba týden před odletem. Využili jsme tedy výhodné last–minute ceny, a to 14.490 Kč za osobu včetně All–Inclusive. Pokud nemůžete čekat na poslední chvíli, bude 7 nocí (8 dní) v Ryal Decameron stát zhruba 20.000 Kč.

Dovolená byla zajištěna cestovní kanceláří Exim Tours.

Poloha hotelu

Hotel je velmi dobře situován – zhruba 4 km od letiště a přímo u jedné z nejkrásnějších pláží ostrova Praia de Chaves. To zaručí jak krátkou dobu jízdy autobusem z letiště, tak především bezproblémový přístup k moři.

Zároveň Royal Decameron sousedí s hotelovým komplexem Iberostar Club Boa Vista. Pokud budete mít známé ubytované zde, není problém se vzájemně navštěvovat.

Recenze a hodnocení

Ihned po příletu na letiště jsme si stoupli do krátké fronty a vyřídili si kapverdská víza. Mezitím se část cestujících již usadila do přichystaného autobusu a my se dle pokynů delegátky k nim přiřadili.

Cesta na hotel netrvala ani 10 minut. Po příjezdu každý z nás obdržel džus z čerstvého ovoce na uvítanou a byly nám přiděleny pokoje.

Obdrželi jsme prostorné apartmán na samém vrcholku hotelového komplexu, kousek od recepce. Asi by bylo příjemnější bydlet níže, u pláže, ale nám to nevadilo. Tyto pokoje byly za příplatek, což pro nás nemělo význam. Stejně budeme celou dobu u bazénu nebo na pláži.

Wifi byla zdarma, ale pouze poblíž recepce a baru – na pokoj signál nedosáhl.

[caption id="attachment_1020" align="alignnone" width="720"]Hotel Royal Decameron Boa Vista Hotel Royal Decameron Boa Vista[/caption]

All–inclusive

Krátce po ubytování jsme začali naplno využívat služeb All–Inclusive. Jídlo bylo servírováno v kruhové místnosti, v jehož prostředku byly stoly plné vynikajícího jídla. Nestalo by se nám, že by nám někdy něco nechutnalo.

Jeden večer jsme si objednali stůl v A la carte restauraci. Je zdarma, slušností bývá dát alespoň malý bakšiš obsluze, ale není povinností.

[caption id="attachment_1019" align="alignnone" width="720"]All inclusive v Royal Decameron Boa Vista All inclusive v Royal Decameron Boa Vista[/caption]

Pláž

Pláž se nachází přímo u hotelu. Tam kde začíná, končí jedna ze tří hotelových restaurací. Není proto problém si odběhnou pro drink nebo něco menšího k snědku. Přímo na pláži jsou k dispozici jak lehátka, tak i větší lože pro odpočinek.

[caption id="attachment_1018" align="alignnone" width="720"]Pláž u hotelu Royal Decameron Boa Vista Pláž u hotelu Royal Decameron Boa Vista[/caption]

Občas to tu nepříjemně fouká, což dělá vlny nebezpečnými, a proto je lepší se přesunout k hotelovému bazénu.

Bazény tu jsou dva. Jeden velký a jeden menší v tiché zóně. Tam jsme trávili nejvíce času. Sice hluk nebyl ani u hlavního bazénu, ale naprostý klid byl jednoduše dokonalý. Popíjíte na lehátku drink a necháte se opalovat kapverdským sluncem. Doporučuji!

[caption id="attachment_1017" align="alignnone" width="720"]Tichá zóna v hotelu Royal Decameron Boa Vista Tichá zóna v hotelu Royal Decameron Boa Vista[/caption]

Samotný hotel je situován proti návětrné straně, proto i když silněji fouká, stěny hotelu vás ochrání.

Animační program

Během pobytu můžete každý den využívat animačních programů. Animátoři se snaží a je s nimi sranda. Samostatně si pak můžete zajít protáhnout tělo do posilovny či si zahrát kulečník. Pivko k tomu a je postaráno o zábavu na celý večer.

Vybrané večery jsou pak věnovány představení v místním divadle. Akrobatické kousky při kterých se tají dech, to musíte vidět.

[caption id="attachment_1016" align="alignnone" width="720"]Animační program v Royal Decameron Boa Vista Animační program v Royal Decameron Boa Vista[/caption]

Závěr

Dovolenou v hotelu Roya Decameron 4* na Boa Vista jsme si náramně užili. Doporučujeme ji i vám – přehled volných termínů a cen do tohoto hotelu.

V dubnu na 9 dní do skvělého 4* resortu Royal Decameron za 16 790 Kč
Chcete taky letět k moři? Chci! Ukažte mi nejlevnější zájezdy →