Recenze Royal Decameron Boa Vista

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy

Royal Decameron – Cena zájezduPoloha hotelu – Recenze a hodnocení

Royal Decameron

V minulém roce jsme se v lednu vydali s přítelkyní na týdenní dovolenou na Kapverdské ostrovy. Uvažovali jsme nad několika hotely. Nakonec nám v poměru cena x dostupné hodnocení vyšel nejlépe čtyřhvězdičkový hotel Royal Decameron na ostrově Boa Vista. Sepsali jsme pro vás recenzi s hodnocením a pár užitečných informací k tomu.

Noční pohled na Royal Decameron Boa Vista
Noční pohled na Royal Decameron Boa Vista

Cena zájezdu

Zájezd byl kupován na portálu Invia, kde si můžete také prohlédnout aktuální ceny zájezdů na Kapverdy, zhruba týden před odletem. Využili jsme tedy výhodné last–minute ceny, a to 14.490 Kč za osobu včetně All–Inclusive. Pokud nemůžete čekat na poslední chvíli, bude 7 nocí (8 dní) v Ryal Decameron stát zhruba 20.000 Kč.

Dovolená byla zajištěna cestovní kanceláří Exim Tours.

Poloha hotelu

Hotel je velmi dobře situován – zhruba 4 km od letiště a přímo u jedné z nejkrásnějších pláží ostrova Praia de Chaves. To zaručí jak krátkou dobu jízdy autobusem z letiště, tak především bezproblémový přístup k moři.

Zároveň Royal Decameron sousedí s hotelovým komplexem Iberostar Club Boa Vista. Pokud budete mít známé ubytované zde, není problém se vzájemně navštěvovat.

Recenze a hodnocení

Ihned po příletu na letiště jsme si stoupli do krátké fronty a vyřídili si kapverdská víza. Mezitím se část cestujících již usadila do přichystaného autobusu a my se dle pokynů delegátky k nim přiřadili.

Cesta na hotel netrvala ani 10 minut. Po příjezdu každý z nás obdržel džus z čerstvého ovoce na uvítanou a byly nám přiděleny pokoje.

Obdrželi jsme prostorné apartmán na samém vrcholku hotelového komplexu, kousek od recepce. Asi by bylo příjemnější bydlet níže, u pláže, ale nám to nevadilo. Tyto pokoje byly za příplatek, což pro nás nemělo význam. Stejně budeme celou dobu u bazénu nebo na pláži.

Wifi byla zdarma, ale pouze poblíž recepce a baru – na pokoj signál nedosáhl.

Hotel Royal Decameron Boa Vista
Hotel Royal Decameron Boa Vista

All–inclusive

Krátce po ubytování jsme začali naplno využívat služeb All–Inclusive. Jídlo bylo servírováno v kruhové místnosti, v jehož prostředku byly stoly plné vynikajícího jídla. Nestalo by se nám, že by nám někdy něco nechutnalo.

Jeden večer jsme si objednali stůl v A la carte restauraci. Je zdarma, slušností bývá dát alespoň malý bakšiš obsluze, ale není povinností.

All inclusive v Royal Decameron Boa Vista
All inclusive v Royal Decameron Boa Vista

Pláž

Pláž se nachází přímo u hotelu. Tam kde začíná, končí jedna ze tří hotelových restaurací. Není proto problém si odběhnou pro drink nebo něco menšího k snědku. Přímo na pláži jsou k dispozici jak lehátka, tak i větší lože pro odpočinek.

Pláž u hotelu Royal Decameron Boa Vista
Pláž u hotelu Royal Decameron Boa Vista

Občas to tu nepříjemně fouká, což dělá vlny nebezpečnými, a proto je lepší se přesunout k hotelovému bazénu.

Bazény tu jsou dva. Jeden velký a jeden menší v tiché zóně. Tam jsme trávili nejvíce času. Sice hluk nebyl ani u hlavního bazénu, ale naprostý klid byl jednoduše dokonalý. Popíjíte na lehátku drink a necháte se opalovat kapverdským sluncem. Doporučuji!

Tichá zóna v hotelu Royal Decameron Boa Vista
Tichá zóna v hotelu Royal Decameron Boa Vista

Samotný hotel je situován proti návětrné straně, proto i když silněji fouká, stěny hotelu vás ochrání.

Animační program

Během pobytu můžete každý den využívat animačních programů. Animátoři se snaží a je s nimi sranda. Samostatně si pak můžete zajít protáhnout tělo do posilovny či si zahrát kulečník. Pivko k tomu a je postaráno o zábavu na celý večer.

Vybrané večery jsou pak věnovány představení v místním divadle. Akrobatické kousky při kterých se tají dech, to musíte vidět.

Animační program v Royal Decameron Boa Vista
Animační program v Royal Decameron Boa Vista

Závěr

Dovolenou v hotelu Roya Decameron 4* na Boa Vista jsme si náramně užili. Doporučujeme ji i vám – přehled volných termínů a cen do tohoto hotelu.

V dubnu na 9 dní do skvělého 4* resortu Royal Decameron za 16 790 Kč
Chcete taky letět k moři? Chci! Ukažte mi nejlevnější zájezdy →