Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Senegal

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Senegal je perla střední Afriky.. Tento stát nabízí každému cestovateli mnoho možností jak nabýt nové pozitivní zážitky z cest a realizovat svá přání.

Dovolená v Senegalu nabídne luxusní resorty za přijatelné ceny, bílé pláže s teplým počasím po celý rok a jednu z nejlepších kuchyní v západní Africe. Na rozdíl od Kapverdských ostrovů je Senegal v zákrytu a vítr se mění pouze ve vítaný vánek.

Exotika s bílými plážemi a bezchybným počasím

Exotický ráj rozprostírající se podél pobřeží Atlantského oceánu nabízí více jak 500 kilometrů linoucích se bílých pláží. Písčité pobřeží je idylicky doplňováno jemným vlnobitím Atlantiku, přičemž slunné počasí prohřívá vodu natolik, že její teplota se stabilně pohybuje po celý rok nad 23°C. Nejlepšími měsíci pro dovolenou je pak období evropské zimy.

Hlavní letoviska se soustředí do Petite Côte / Malého pobřeží – označení pro lokality v okolí města M’bour. Najdeme zde překrásnou lagunu La Somone a tiché zátiší v Saly.

Luxusní dovolená v Senegalu

Svou dovolenou můžete strávit v luxusních resortech, které nabízí vše, co lze od podobné dovolené očekávat. Počínaje senegalskými masážemi, přes výlety do okolních rybářských vesniček až po potápění v pustém oceánu. Stravování formou all inclusive uspokojí každého – místní gastronomie je prostě skvělá!

Vyplujte na loďce zvané piroga

Pro Senegal je typickým znakem loďka vytesána z jediného kmene stromu. Tato senegalská „památka“ se jmenuje piroga. Pirogy jsou barevně pomalovány, což nejednomu vykouzlí úsměv na tváři.

Naposledy aktualizoval David dne .