Tunisko

Dovolená

Víte, kde může být vaše dovolená skutečně dokonalá? Rozhodně je to Tunisko, které zaujme nejenom svými přírodními krásami, ale také řadou historických památek, nádherných míst k poznání, a samozřejmě svými plážemi, a také teplým počasím. To vše jsou důvody, proč je dovolená v Tunisku pro mnoho lidí jasnou volbou. Stačí si tak vybrat konkrétní destinaci, termín a vyrazit. A nabídka je opravdu více než široká.

Dovolená na pobřeží i ostrovech

Nejvíce destinací, které Tunisko nabídne, se nachází na pobřeží, a to na tom východním. Nabídne tak jak severnější destinace, jako je Hammemet, tak i o něco jižněji položené, což může být třetí největší město Tuniska, a to je Sousse. I zde dovolená jistě splní očekávání každého, a hlavně potom toho, kdo si potrpí na velké letovisko plné zábavy a nočního života.

A pokud budete směřovat ještě více k jihu, narazíte na ostrov Djerba, který patří mezi nejznámější lokality, a to hlavně pro své nádherné a rozsáhlé pláže s bílým pískem, a také velmi teplé moře, které v srpnu dosahuje průměrných teplot i 28 stupňů Celsia. Ideální dovolená pro každého, kdo miluje teplo.

Do dvou hodin na místě

Výhodou dovolené v tuniských destinacích je rozhodně také dostupnost.

Vzhledem ke třem hlavním letištím a několika menších vedlejších, není problém přistávat zhruba za 2 hodiny po vzletu, a tak může dovolená začít bez toho, abychom museli trávit dlouhé hodiny v letadle, popřípadě i v navazujícím transferu. Více k době letu do Tuniska píši zde.

Nízké ceny zájezdů

K tomu stačí přidat rencontrer saint étienne výhodné first minute a last minute nabídky, a je jasné, že dovolená v Tunisku je rozhodně dobrou volbou. A to pro každého, kdo hledá destinaci, kde se rozhodně nebude nudit, a kde si bude moci užívat vše, co k dokonalému pobytu patří. A to včetně komfortu hotelů, které se vzhledem ke stoupajícímu zájmu o tuto zemi výrazně zvedly. A to hlavně s ohledem na kvalitu ubytování a také kvalitu poskytovaných služeb.