S námi se na dovolené neztratíš
Dovolená Tunisko
0:00 / 1:30

Tunisko

Jsem David a hledám pro vás zajímavé akce na zájezdy a píši praktické tipy před dovolenou. Počasí, pláže, výlety a další informace, které chcete vědět před nákupem zájezdu.

Dovolená

Víte, kde může být vaše dovolená skutečně dokonalá? Rozhodně je to Tunisko, které zaujme nejenom svými přírodními krásami, ale také řadou historických památek, nádherných míst k poznání, a samozřejmě svými plážemi, a také teplým počasím. To vše jsou důvody, proč je dovolená v Tunisku pro mnoho lidí jasnou volbou. Stačí si tak vybrat konkrétní destinaci, termín a vyrazit. A nabídka je opravdu více než široká.

Dovolená na pobřeží i ostrovech

Nejvíce destinací, které Tunisko nabídne, se nachází na pobřeží, a to na tom východním. Nabídne tak jak severnější destinace, jako je Hammemet, tak i o něco jižněji položené, což může být třetí největší město Tuniska, a to je Sousse. I zde dovolená jistě splní očekávání každého, a hlavně potom toho, kdo si potrpí na velké letovisko plné zábavy a nočního života.

A pokud budete směřovat ještě více k jihu, narazíte na ostrov Djerba, který patří mezi nejznámější lokality, a to hlavně pro své nádherné a rozsáhlé pláže s bílým pískem, a také velmi teplé moře, které v srpnu dosahuje průměrných teplot i 28 stupňů Celsia. Ideální dovolená pro každého, kdo miluje teplo.

Do dvou hodin na místě

Výhodou dovolené v tuniských destinacích je rozhodně také dostupnost.

Vzhledem ke třem hlavním letištím a několika menších vedlejších, není problém přistávat zhruba za 2 hodiny po vzletu, a tak může dovolená začít bez toho, abychom museli trávit dlouhé hodiny v letadle, popřípadě i v navazujícím transferu. Více k době letu do Tuniska píši zde.

Nízké ceny zájezdů

K tomu stačí přidat výhodné first minute a last minute nabídky, a je jasné, že dovolená v Tunisku je rozhodně dobrou volbou. A to pro každého, kdo hledá destinaci, kde se rozhodně nebude nudit, a kde si bude moci užívat vše, co k dokonalému pobytu patří. A to včetně komfortu hotelů, které se vzhledem ke stoupajícímu zájmu o tuto zemi výrazně zvedly. A to hlavně s ohledem na kvalitu ubytování a také kvalitu poskytovaných služeb.

Naposledy aktualizoval David dne .

Chcete taky letět k moři? Chci! Ukažte mi nejlevnější zájezdy →

Navigace

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *