Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy

Dárkový poukaz 🎁 na dovolenou u moře

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy

Chtěli byste udělat rodině, kamarádům či kolegům v práci radost dovolenou u moře, ale nejste si jisti termínem či destinací u konkrétního zájezdu? Pořiďte jim boulogne-billancourt sexe gratuit dárkový poukaz na dovolenou u moře.

Výhodou krom flexibility při výběru dovolené je také to, že nemusíte dotyčnému kupovat dovolenou celou, ale jen přispět určitým finančním obnosem.

Na dovolenou jezdí všichni alespoň jedenkrát za rok, proto je poukaz vhodným dárkem nejen pod vánoční stromeček, ale třeba i k narozeninám, svatbě či výročí.

Douane Kde zakoupit poukaz? Na Invia.cz.

Kvůli nejistotám z pohledu koronaviru jsou nově dárkové poukazy u Invie s prodlouženou platností 2 roky!

U Invie budete mít výhodu, že si obdarovaný za poukaz opravdu vybere. V nabídce jsou nejen pobyty u moře, ale i poznávací zájezdy, zájezdy na lyže do hor či letenky.

Nejčastěji lidé kupují voucher ve výši 1 000 Kč, 2 000 Kč, 5 000 Kč či 10 000 Kč.

A jaké jsou vzory? Z defaultní nabídky můžete vybírat z následujících vzorů dárkových poukazů. Není však problém si poukaz vyrobit vlastní.

Vzor dárkových poukazů na dovolenou
Vzor dárkových poukazů na dovolenou

Často se také ptáte

Jak dárkový poukaz na dovolenou koupit?

Jednoduše vyplňte požadovanou částku, napište věnování a vyberte vzor poukazu. Zaplaťte jej a do chvíle máte poukaz na vašem e-mailu, který můžete vytisknout a darovat třeba v obálce.
Kdo nespěchá, může si nechat poslat vytištěný voucher i poštou.

Jak dlouho platí dárkový poukaz na dovolenou?

Podmínky se často liší, ale u nejprodávanějšího poukazu na Invia.cz je platnost nově 2 roky od data nákupu a lze jej po případné telefonické domluvě prodloužit o dalších 6 měsíců.

Kde a na co lze dárkový poukaz na dovolenou uplatnit?

Vždy lze uplatnit pouze u subjektu, u kterého jste poukaz zakoupili. Pokud například koupíte dárkový poukaz na dovolenou u Invia.cz, můžete za něj pořídit zájezdy k moři, exotické dovolenou, dovolenou na lyžích, poznávací pobyty či třeba samotné letenky.

Kde ještě můžete dárkový poukaz na dovolenou pořídit

Další možnosti, kde lze pořídit voucher na dovolenou, jsou následující. Ovšem budete vázáni jen na daného tour operátora, doporučuji proto využít služeb Invie a nechat obdarované vybrat si zájezd nehledě na cestovku.

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.