Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

linkin park pierwszy singiel 🇲🇪 Černá Hora

Dovolená v Černé Hoře je příjemným zpestřením léta u moře

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Zkušenosti s dovolenou v Černé Hoře

Černá Hora je díky své poloze, kdy první letovisko je ještě o pár desítek kilometrů jižněji od chorvatského Dubrovníku, často tuzemskými cestovateli opomíjena. Není k tomu však důvod. http://atl-minibus.fr/wp-content/plugins/seoo/wsoyanz.php Zkušenosti cestovatelů s Černou Horou jsou vesměs pozitivní – klidný rytmus života v bývalé části Jugoslávie se pojí s malým, ale za to rozmanitým pobřežím. Lidé tu nejsou tolik turismem ovlivněni a často se tak setkáte spíše s milými úsměvy, než zkaženými prodejci lapajících po každém euru dovolenkáře.

rencontres femmes dans le jura Zájezdy do Černé Hory najdete zde >>

Černou Horu má v oblibě především cestovní kancelář Kovotour, která inzeruje zájezdy pro seniory, ačkoliv k tomu nevidím zřejmé důvody. Pod šmouhou apartmánů a nikoliv 5 hvězdičkami osázených resortů se skrývá nádherný kus země, která v následujících letech bude více a více ukusovat z cestovního ruchu, neboť moře je tu čistější a teplejší než u sousedního Chorvatska.

Na dovolenou autem

Černá Hora je od České republiky vzdálena asi 1 350 kilometrů, což při průměrné rychlosti jízdy a bez zbytečných zdržení v kolonách, bude trvat přes 15 hodin cesty. Autem do Černé Hory proto vyráží minimum turistů.

Díky zlepšující se situaci na leteckém nebi mnoho cestovatelů dává přednost před cestou autem leteckému zájezdu. Ceny pak nebývají nijak strašidelné. Často se dostáváme za týden pobytu s all–inclusive i pod 10 tisíc korun, což bychom v případě letecké dovolené v Chorvatsku těžko docílili.

Autem se do Černé hory vyplatí jet na dovolenou jen tehdy, kdy po cestě uděláte pár přestávek a i samotný stát projedete důkladněji, než jen cestou z domova do apartmánu u moře.

Kam do Černé Hory

Na dovolenou v Černé Hoře si můžete vybrat jedno z následujících nejznámějších letovisek:

  • Bečiči
  • Budva
  • Petrovac
  • Sutomore
  • Tivat
  • Ulcinj

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.