Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Dovolená Egypt

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

rencontre x à auxerre Egypt, země faraónů, pyramid, krásného moře a jemně písečných plážích. Bezesporu celoevropsky velmi populární dovolenková destinace. Pojďme se detailněji podívat na to, co země turistům nabízí a proč je právě ona tak atraktivní…

Proč jet na dovolenou do Egypta?

Na dovolenou do Egypta? Ale proč? Vždyť je tam jenom písek, vedro a voda, která se nedá pít. Tak to tedy rozhodně ne, takový názor může mít pouze člověk, který tam nikdy žádnou dovolenou nestrávil.

Clydebank Egypt nabízí nesčetné počet lákadel a dovolená může nabývat mnoha rozměrů. Rádi si lebedíte na pláži, sluníte se a koupete se moři? Potom Vás Egypt zcela jistě nadchne. Ale nabízí mnohem více. Nezapomenutelná je nilská oblast s mnoha starověkými památkami v čele s dech beroucími pyramidami v Gíze. Můžete se dokonce plavit lodí po Nilu v rámci některého z pobytově poznávacích zájezdů. Přemýšlíte o sportovněji laděné dovolené? Co takhle potápění nebo windsurfing? Čtěte dále a dozvíte se více…

Máme ty nejlevnější nabídky zájezdů, denně aktualizované. Přesvěčte se!

Proč k moři do Egypta?

Vraťme se ale k egyptskému pobřeží, k jemně písečným egypstkým plážím, které se táhnou podél pobřeží Sinajského poloostrova a dále podél vyhřátého Rudého moře směrem k jihu. Právě v této oblasti se nachází ty turisticky nejoblíbenější letoviska.

Dovolená Egypt - pláž v letovisku Sharm El Sheikh
<a href="http://vegypte.cz/dovolena-egypt"><strong>Dovolená Egypt – nádherná pláž v letovisku Sharm El Sheikh</strong></a>

Moře je neskutečně čisté a celoročně teplé. Právě proto sem za teplem utíkají Evropané i v zimních měsících. celibataires à nanterre Sezóna zde nikdy nekončí. Jen pro představu, není žádnou výjimkou, že teploty zde v únoru dosahují krásných 30°c. Čtěte více o počasí v Egyptě.

Vaši dovolenou v Egyptě u moře si můžete zpestřit potápěním. V Rudém moři jsou pro to ideální podmínky. Mezi nejznámnější letoviska v tomto ohledu patří Hurghada, ve které nutno říci je podmořský svět neustálou přítomností člověka výrazně ovlivněn…v tom špatném slova smyslu, zkrátka není tak zachovalý. Jeďte do letoviska Sharm el-Sheikh nabo Safaga, ty nabízí opravdu krásné nedotčené pestrobarevné korály.

Cena dovolené

Spojení Egypt a dovolená Vás příjemně překvapí. Zájezdy nejsou nijak cenově mimo. Ano, cestovky mají ceny často hodně nadsazené, je proto důležité si počkat na tu správnou chvíli a v té neváhat a rezervovat.

Využijte nabídek first minute a last minute zájezdů. Právě u nich dosáhnete velmi příznivé ceny. Nereálná není ani dovolená all inclusive v Egyptě. Tyto zájezdy doslova se vším všudy se dají sehnat již od 8 000 Kč, samozřejmě v závislosti na termínu, daném hotelu i lokalitě.

Připravili jsme pro Vás seznam těch nejatraktivnějších nabídek dovolených, které denně aktualizujeme.

Jaké letovisko je právě pro mě to nejlepší?

Detailní informace včetně počasí, pláží a teplot moře najdete rozkliknutím Vámi vybrané destinace…

Dovolená v Egyptě v letošním roce? Myslím, že je to skvělá volba. Koukněte se na náš seznam nejlevnějších zájezdů.

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.