Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Dovolená Egypt

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

siti donne cercano uomini Egypt, země faraónů, pyramid, krásného moře a jemně písečných plážích. Bezesporu celoevropsky velmi populární dovolenková destinace. Pojďme se detailněji podívat na to, co země turistům nabízí a proč je právě ona tak atraktivní…

Proč jet na dovolenou do Egypta?

Na dovolenou do Egypta? Ale proč? Vždyť je tam jenom písek, vedro a voda, která se nedá pít. Tak to tedy rozhodně ne, takový názor může mít pouze člověk, který tam nikdy žádnou dovolenou nestrávil.

clinica internacional lima citas en linea Egypt nabízí nesčetné počet lákadel a dovolená může nabývat mnoha rozměrů. Rádi si lebedíte na pláži, sluníte se a koupete se moři? Potom Vás Egypt zcela jistě nadchne. Ale nabízí mnohem více. Nezapomenutelná je nilská oblast s mnoha starověkými památkami v čele s dech beroucími pyramidami v Gíze. Můžete se dokonce plavit lodí po Nilu v rámci některého z pobytově poznávacích zájezdů. Přemýšlíte o sportovněji laděné dovolené? Co takhle potápění nebo windsurfing? Čtěte dále a dozvíte se více…

Máme ty nejlevnější nabídky zájezdů, denně aktualizované. Přesvěčte se!

Proč k moři do Egypta?

Vraťme se ale k egyptskému pobřeží, k jemně písečným egypstkým plážím, které se táhnou podél pobřeží Sinajského poloostrova a dále podél vyhřátého Rudého moře směrem k jihu. Právě v této oblasti se nachází ty turisticky nejoblíbenější letoviska.

Dovolená Egypt - pláž v letovisku Sharm El Sheikh
<a href="http://vegypte.cz/dovolena-egypt"><strong>Dovolená Egypt – nádherná pláž v letovisku Sharm El Sheikh</strong></a>

Moře je neskutečně čisté a celoročně teplé. Právě proto sem za teplem utíkají Evropané i v zimních měsících. Fazalpur Sezóna zde nikdy nekončí. Jen pro představu, není žádnou výjimkou, že teploty zde v únoru dosahují krásných 30°c. Čtěte více o počasí v Egyptě.

Vaši dovolenou v Egyptě u moře si můžete zpestřit potápěním. V Rudém moři jsou pro to ideální podmínky. Mezi nejznámnější letoviska v tomto ohledu patří Hurghada, ve které nutno říci je podmořský svět neustálou přítomností člověka výrazně ovlivněn…v tom špatném slova smyslu, zkrátka není tak zachovalý. Jeďte do letoviska Sharm el-Sheikh nabo Safaga, ty nabízí opravdu krásné nedotčené pestrobarevné korály.

Cena dovolené

hautmont rencontre femme serieuse Spojení Egypt a dovolená Vás příjemně překvapí. Zájezdy nejsou nijak cenově mimo. Ano, cestovky mají ceny často hodně nadsazené, je proto důležité si počkat na tu správnou chvíli a v té neváhat a rezervovat.

Využijte nabídek first minute a last minute zájezdů. Právě u nich dosáhnete velmi příznivé ceny. Nereálná není ani dovolená all inclusive v Egyptě. Tyto zájezdy doslova se vším všudy se dají sehnat již od 8 000 Kč, samozřejmě v závislosti na termínu, daném hotelu i lokalitě.

Připravili jsme pro Vás seznam těch nejatraktivnějších nabídek dovolených, které denně aktualizujeme.

Jaké letovisko je právě pro mě to nejlepší?

Detailní informace včetně počasí, pláží a teplot moře najdete rozkliknutím Vámi vybrané destinace…

Dovolená v Egyptě v letošním roce? Myslím, že je to skvělá volba. Koukněte se na náš seznam nejlevnějších zájezdů.

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.