Recenze – hotel Palm Beach Resort 4*

Gulāothi Hodnocení hotelu: 74 / 100

rencontres femmes en bretagne Velmi vkusný 4* Hotel Palm Beach Resort je poměrně známým hotelovým komplexem a oblíbeným cílem českých turistů, kteří celoročně míří za teplem na dovolenou do Egypta. Hotel leží přímo u jemně písčité pláže Rudého moře a blízko známého egyptského letoviska, Hurghada. Hotel má vyhrazenou, zhruba 450 metrů dlouhou písečnou pláž, na které jsou hotelovým hostům nabízeny zdarma slunečníky i lehátka. Moře je zde teplé a nevídaně čisté, ideální na šnorchlování.

Přehled všech aktuálně nabízených zájezdů i jejich cen do hotelu Palm Beach Resort, Hurghada naleznete Talwandi Bhai ZDE.

Recenze hotelu – co říkají ti, co už tam byli

Bohdana o dovolené v hotelu Palm Beach Resort:
„V tomto hotelu jsme byly dvakrát,nyní opět bez problémů. Pláž úžasná pro děti,nějaké rybky se také najdou,dokonce jsem měla tu čest s delfíny,kteří se vůbec nebáli. Jediné negativum byl nadbytek ruských turistů“ Recenze z Dovolena.cz

hotel palm beach resort
Hotel Palm beach Resort, více fotografií

Radka o dovolené v hotelu Palm Beach Resort:
„Líbilo se nám tam.“ Recenze z Dovolena.cz

Doporučuji přečíst i ostatní recenze

 

Katalogový popis hotelu Palm Beach Resort, Hurghada

Poloha: Hotel leží pouhých 15 kilometrů od mezinárodního letiště v Hurghadě přímo na pobřeží Rudého moře.

Vybavení: satelitní tv, telefon, chladnička, klimatizace, každý pokoj má výhled na moře, do zavlažované zahrady nebo na hotelový bazén. Dále v hotelu: 2 restaurace, bary, fitness, spa centrum, kadeřnictví, potápěčské aquacentrum

Bazény, koupání: Hotel Palm beach resort disponuje 2 venkovními bazény, jeden je spojen s vířivkou, vše je zasazeno do příjemné a svěží zahrady, která volně přechází v pláž.

 

Jiné názvy hotelu

Hotel Palm Beach, Iberotel Palm Beach, Palm Beach, Palm Beach Resort

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *