Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Egypt Hurghada

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Úvod k destinaci Hurghada

o que falar quando dar aliança de namoro O letovisku Hurghada slyšel snad každý. Hurgahada (arabsky Al-Ghardaqah) je absolutně incontri lesmo nejznámější a nejoblíbenější egyptské letovisko. Srdce návštěvníků si letovisko získalo především svými zlatavými plážemi, krásným, čistým mořem, celoroční sezónou a komfortem, který je schopno nabídnout. Dnes je celosvětově známe a to i díky krásný oblastem pro potápění.

Pláže v Hurghadě čekají  – levné nabídky máme, podívejte se!

http://comvicente.pt/?borw=site-de-relacionamento-em-paranavai Hurghada, tak i jako další egyptská destinace Sharm El Sheikh, byla ještě v polovině minulého století malou rybářkou osadou při pobřeží věčně vyhřátého Rudého moře. Se zvedající se chutí Evropanů objevovat i mírně exotičtější destinace zažila boom a dorostla až do dnešních rozměrů.

Oblast Hurghada, Egypt

Oblast Hurghady je situována ve východní části Egypta a její pobřeží se táhne neuvěřitelných 90 km podél Rudého moře. Nedaleko jsou situována i další proslulá egyptská letoviska, např. Safaga (60 km jižním směrem) nebo Sharm El Sheikh (cca 100 km vzdušnou čarou přes Rudé moře na Sinajský poloostrov).

Pláže v Hurghadě - autor: Espen Faugstad, flickr.com
Pláže v Hurghadě – autor: Espen Faugstad, flickr.com

Do tzv. Hurghadské riviéry patří několik menších letovisek včetně měst El Gouna, El Dahar, Sakalla, Makada, zátoka Soma Bay a již výše zmiňovaná Safaga. Kolem pláží se táhnou hotely, některé z nich jsou opravdu luxusní a dokáží vyjít vstříc i těm nejnáročnějším klientům. All inclusive dovolená v oblasti Hurgahdy kolikrát nevychází vůbec draze.

Pro představu, populace Hurghady dosahuje cca 60 000. A k tomu do oblasti Hurghady přijede strávit svoji dovolenou neuvěřitelných 120 000 turistů měsíčně.

Pláže a koupání v letovisku Hurghada

Jak vypadají místní pláže? Všechny jsou jemně písčité a voda v moři je čisťoučká. I proto je oblast tak vyhledávaná potápěči. Většina hotelů je situována přímo u moře, a tak to nikdy nebudete mít z bazénu do moře a zpět daleko. Hotely mají vždy vyhrazený úsek pláže, který je určen pouze pro hotelové hosty.

Chcete absolutní soukromí? Vyrazte na jeden v místních ostrůvků, kterých je tu v moři opravdu spousta. Garantuji Vám nezapomenutelný zážitek plný opalování a koupání se v moři s Vaší drahou polovičkou.

Aktuální počasí v Hurghadě

Jsme v Africe a Egypt, to je typická pouštní země. Čeká Vás tu suché podnebí s celoročně ideálními teplotami ke koupání. Pozor, není výjimkou, že během letních měsíců je už v 5 hodin ráno neskutečných 32 °C. Přečtěte si detailní informace o počasí v Hurghadě, před tím, než na dovolenou vyrazíte.

Dovolená v letovisku Hurghada

Dovolenou v Hurghadě doporučujeme především v březnu, dubnu a květnu, případně ke konci roku v říjnu, listopadu a prosinci. Vyhnete se tak nejvyšším vedrům, která zde panují.

Za teplem do Hurghady? Jedině díky těm nejlevněvším nabídkám!

Mapa Hurghada, Egypt

Hurghada neleží na jihu Egypta, tak jako letovisko Marsa Alam. Naopak, leží spíše v severní části, ostatně na mapě Egypta vyčtete více.

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.