Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Počasí Dahab

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Počasí Dahab Egypt

Za posledních pár let se z tohoto letoviska stal téměř nejžádanější dovolenkový ráj v Egyptě. Počasí Vám bude přát. Průměrné teploty po celý rok nepadnou pod 23°C a teplota vody se také drží vždy okolo 25°C. Letní měsíce bývají v Dahabu velmi teplé a hlavně suché. Podnebí v Dahabu nedodává příliš na vlhkosti vzduchu a proto doporučuji dodržovat pravidelný pitný režim po celý den.

Maximální teploty v létě, tedy červnu, červenci a srpnu se zpravidla pohybují mezi 38 – 40 stupni Celsia. Teplota vody v létě dosahuje velmi příjemných 28°C a celou poklidnou tropickou atmosféru doplňuje lehký vítr vanoucí od Středozemního moře. Dovolenou v Dahabu v létě doporučuji pouze lidem, kteří hledají extrémně teplé počasí, Slunce na obloze přes 13 hodin denně, které svou silou dokáže nejednomu zatopit, pokud si nedá pozor na minimální faktor opalovacího krému.

 

SLEVA % dovolená v Dahabu po celý rok bez kompromisů !

 

Teploty Dahab

Teplota vzduchu

Nejvhodnější doba k návštěvě Dahabu jednoznačně patří v měsících březen, duben, květen a následně po letní sezoně v září, říjnu nebo listopadu. Teploty se pohybují v průměru okolo 33°C. Přes noc lze spát i s otevřeným oknem, neboť oproti letním nocím, kdy teploty dosahují v noci i 30°C, je v těchto měsících snesitelněji – 25°C.

Potápění v oblasti Dahab, autor: Moon Fish, flickr.com
Potápění v oblasti Dahab, autor: Moon Fish, flickr.com

Přes zimu – prosinec, leden a únor – je Dahab doporučován především pro výlety do okolí. Vánoční svátky v Dahabu nemusejí jednoznačně znamenat jen chůzi po souši. Maximální denní teploty mohou dosahovat i 25°C, což dostačuje ke koupání jak v moři, tak i bazénu. Přes noc si však dejte pozor na prochladnutí, neboť noční teploty mohou padat i k 14°C !

Teplota moře

Teplota vody v Dahabu bývá celoročně v rozmezí 23 – 28°C. Nejnižších hodnot samozřejmě dosahuje v zimě, v před a po sezonním období se pomalu otepluje / ochlazuje na teploty 25-26°C a s maximální teplotou 28°C počítejte v červenci a srpnu.

Aktuální počasí Dahab

Aktuální předpověď počasí na příští týden

[forecast location=“Sharm El Sheikh“ caption=“Aktuální předpověď počasí Dahab“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *