Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Počasí Hurghada aneb teploty a předpověď na dovolenou

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Počasí HurghadaPočasí v ziměTeplota mořeAktuální předpověď

Ranot Letovisko Hurghada vybízí k celoroční návštěvě. Je jen na Vás, jak velkou dávku slunečního svitu požadujete. V létě počítejte s opravdu vysokými teplotami, v zimě Vám zase bude dělat společnost lehký vítr.

Počasí Hurghada

http://lebonheurenmarche.fr/wp-content/plugins/wp-live-chat-support-pro/css/wplc_styles_pro.css Zobrazit graf počasí v Hurghadě >>

http://enjoyspeakingenglish.com/?kolosok=9-ans-de-rencontre&501=68 Počasí v Hurghadě  zde je typické díky poloze tohoto letoviska. Hurghada se nachází na břehu Rudého moře a z druhé strany pláží kontinent s vyhřátou pouští, který dopomáhá udržovat stále a teplé klima. Proto ať zvolíte jakékoliv roční období, dovolená v Hurghadě se vždy vyvede.

Počasí v letních měsících je poměrně stabilní, teploty nepadají pod 30°C a málokdy i teplota vody spadá pod 27°C. Co mnohé potěší je absence jakékoliv oblačnosti v období od dubna do října. Budete mít tedy čisté nebe bez jakéhokoliv mráčku po celou dobu Vaší dovolené.

Průměrné teploty

Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
Teploty vzduchu 20°C 20°C 22°C 24°C 27°C 29°C 32°C 33°C 30°C 28°C 25°C 22°C
Teploty vody 22°C 21°C 22°C 23°C 25°C 26°C 27°C 28°C 27°C 27°C 25°C 14°C
Deštivé dny 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Denní svit 7 h 8 h 9 h 10 h 11 h 10 h 10 h 10 h 10 h 10 h 8 h 8 h

V květnu a červnu začínají startovat ty největší vedra, která pak automaticky vyvrcholí v červenci a srpnu, kdy průměrné teploty v Hurghadě dosahují 32°C. Ze začátkem září se začíná Slunce unavovat a z původních 12 hodin na obloze vydrží jen 10.

Počasí v zimě

Pokud se vydáte na dovolenou do Hurghady mezi říjnem a březnem, počítejte s tím, že ne vždy budete mít čistou oblohu. Průměrné teploty v listopadu, prosince a lednu se pohybují okolo 18°C a maximální teplota dosahuje někdy i příjemných 24°C. Přes noc je však chladněji, proto si přibalte teplé triko na spaní.

S příchodem zimy přichází taktéž silnější vítr. Ten se drží až do února a postupem března znovu mizí. Nefouká však vždy a po celý den, oproti letním měsícům však nemusí být vždy do plavek.

Teplota moře

Teplota moře v Hurghadě je celoročně nad 22°C což zaručuje dostatečné podmořské klima pro vodní živočichy a korály. Nebýt nájezdům turistů zdejší korály by byly zřejmě jedny z nejlepších na světě. I nyní si však zaslouží svůj obdiv a poklonu před barevným orchestrem. Výhodou je, že ani v zimě Vám ve vodě nebude chladno.

Aktuální předpověď

Aktuální předpověď počasí pro příští týden v Hurghadě zobrazíte kliknutím na odkaz:

Ukázat teploty v Hurghadě pro příštích 7/14 dní >>

Naposledy aktualizoval David dne .

Otázky a odpovědi (1 komentář)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.