Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Počasí Safaga

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Egypt je znamením pro slunečnou dovolenou na krásných písečných plážích. http://encabine.com/?p=868 Safaga rozhodně výjimkou nebude a ostudu si neudělá!

Počasí Safaga Egypt

Dovolená v Safaga Vás může překvapit. Překvapit v kladném slova smyslu 😉 klidné pláže s možností windsurfingu díky silnějším větrům přicházejícím z širého moře. Celoroční slunná obloha s teploty vždy nad 20°C! To je Safaga.

V letních měsících však počítejte s http://mikita.com.pl/?rabocheemesto=singiel-kim-jest&71a=0c vysokými teplotami, které nemusí být pro každého. rencontre dakar femme Červen, červenec, srpen a září jsou vůbec nejteplejšími měsíci, kdy teploty atakují 40°C. Místní klima dopřává i podmořskému životu. Sem tam se naskytne líbezný pohled na podmořské korály a různobarevné druhy ryb. Průměrná teplota vody je totiž po celý rok od 20°C po 26°C.

Dovolená v Egyptě – denně aktualizujeme ty nejlevnější nabídky!

Nejlepším obdobím kdy vyjet do letoviska Safaga je však bezpochyby naše jaro a podzim. Měsíce březen, duben, květen a říjen, listopad přinášejí snesitelné počasí a teploty stále nad 27°C, které v kombinaci s lehkým větrem jsou ideální pro výlety do vnitrozemí.

V zimě počítejte s teplotami okolo 20°C a v noci mohou padnout i k 15°C. V prosinci, lednu a únoru je i teplota vody znatelně nižší, než si mnozí mohou přát. 19°C totiž moc ke koupání není.

Teplota moře Safaga

Zajímají-li vás detailnější informace o teplotě moře v Egyptě, budete nad míru spokojeni. Průměrné teploty vody se pohybují na úrovni krásných 25°C. Moře je tak teplé a příjemné po celý rok, včetně prosince a ledna.

Obloha bez mráčků

Safaga je známá především díky celoročnímu nebi bez mraků, z kterých neprší. Proto můžete s klidem nechat své deštníky doma a užívat si tak slunného počasí. Díky čisté obloze si nezapomeňte přibalit dostatek opalovacího krému s vysokým UV faktorem.

Aktuální počasí Safaga

Podívejte se na předpověď počasí Safaga

[forecast location=“Budapest“ caption=“Aktuální předpověď počasí Budapešť“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.