Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

🇪🇬 Egypt / Počasí Sharm El Sheikh

Počasí Sharm El Sheikh

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Počasí Sharm El Sheikh Egypt

http://ocan.com.mx/?chydesa=mondrag%C3%B3n-solteros-catolicos&829=3e Počasí Sharm El Sheikh je v celoročním hledisku poměrně stabilní. Teploty vzduchu se pohybují od 20°C až po téměř 40°C. Nutné je tedy odhadnout účel cesty do Egypta. Pokud letíte na dovolenou, kde si hodláte užívat jen teplého podnebí, Slunce a luxusních hotelů Mamanguape na plážích Rudého moře, zvolte léto. Pro výlety po okolí vysoké teploty příliš nejsou.

Naopak v zimních měsících je počasí v Sharm El Sheikhu stále příjemné a to nejen ke koupání. V moři sice nevydržíte celý den, jelikož na obloze se mohou objevit mraky a Slunce Vás tak nebude hřát celou dobu, ale také vzhledem k teplotě vody. Ta se v zimě pohybuje okolo 22°C, v létě má pak teplota moře pěkný 27 C v průměru.

Levná dovolená v Sharm El Sheikhu – dnes speciální ceny %

 

Kdy jet do Sharm El Sheikhu

Z výše napsaného neexistuje jednoznačná odpověď. Zvolíte-li období jara nebo podzimu, pravděpodobně uděláte největší terno. Teploty vzduchu i moře se stabilně pohybují okolo 32°C, respektive 25°C a Slunce není příliš agresivní. Pokud budete chtít v horách nebo pouštích trávit i noc, přibalte si něco teplého na sebe. Teploty mohou klesat i na 18°C.

Průměrné teploty Sharm El Sheikh

Na jaře se dočkáte teplot okolo 25 – 31°C. V březnu je ještě znát zimní nálada a na obloze uvidíte menší oblačnost. Z pevniny přestává foukat nepříjemný vítr a v dubnu, květnu je teplota téměř ideální. Průměrné teploty v dubnu dosahují 26°C a v květnu 28°C. Teplota vody v dubnu, květnu se pohybuje okolo 25°C. Moře je příjemné, ale celodenní válení se v něm asi nebude to pravé.

Léto v Sharm El Sheikhu není pro každého. Maximální teploty šplhají i ke 39°C a průměrné teploty v červnu nahánějí 32°C. Červenec a srpen jsou nejteplejší měsíce z celého roku. Průměrné teploty v červenci i srpnu se pohybují okolo 35°C. V noci se teploty sice dostanou pod třicítku, ale bez klimatizace nejspíš neusnete. Teplota vody jen doplňuje tropické teploty.

Podzim se dá srovnat s jarem. V Egyptě totiž existuje vesměs jen léto a zima, přechod mezi nimi je stejný jak na začátku, tak na konci.

Sharm El Sheikh s All Inclusive nabídne luxusní dovolenou za hubičku !

 

snootily Zimní období nahrává k strávením Vánoc v Egyptě. Případně Silvestr v Egyptě nemusí být špatnou volbou. Teploty v listopadu a prosinci se pohybují kolem 23°C, což je dostatečné i pro více náročné dovolenkáře. Recenze na Egypt v prosinci mluví za vše. Teplota vody v prosinci i lednu je na 22°C. Jedinou mouchou na celé idilické dovolené může být mírnější vítr vanoucí z kontinentu.

Teplota vody Sharm El Sheikh

Teplota moře v Sharm El Sheikhu je celoročně v rozmezí 22 – 27°C přičemž díky těmto teplotám se velmi daří zdejším korálovým útesům. Turisté mířící do tohoto letoviska by si neměli zapomenout zakoupit nebo alespoň zapůjčit vybavení na šnorchlování. Místní podmořský život je úchvatný.

Aktuální počasí Sharm El Sheikh

Předpověď na příští týden pro dovolenou v Sharm El Sheikhu

[forecast location=“Sharm El Sheikh“ caption=“Aktuální předpověď počasí Sharm El Sheikh“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

Naposledy aktualizoval David dne .

Otázky a odpovědi (3 komentářů)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.