Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Počasí Taba

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Počasí Taba Egypt

Při cestě na svou dovolenou do Taby se Vám může stát, že budete mít mezipřistání v Sharm El Sheikhu. Tyto dvě destinace jsou turisty velmi vyhledávané destinace a vzhledem k tomu, že jsou od sebe letadlem vzdáleny asi 20 minut, je zde naprosto stejné klima. Počasí v Tabě je tedy shodné s počasím v Sherm El Sheikhu.

femme rencontre sur fontenay sous bois Léta jsou zde velmi horká s teplotami dosahujících až 40°C. Průměrné denní teploty se pohybují okolo 33°C což je téměř ideální počasí pro všechny, kteří se chtějí pořádně prohřát. http://hyperville.fr/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://hyperville.fr/et-si-lalma-avait-40-ans-davance-apu/ Moře Vás příliž neosvěží, to má totiž i 28°C, což Vám zaručí dostatečný tepelný komfort při prozkoumávání místní podmořské fauny. Vydržet celý den naložený v moři nebo bazénu tu zvládne každý! Jediný důvod proč vyjít ven je místní výbborná kuchyně. Proto doporučuji zvolit stravování typu say ALL INCLUSIVE nejen kvůli jídlu, ale především kvůli pití. Dodržování pitného režimu tak pro Vás bude mnohem snadnější než neustále chodit do krámmu pro lahve s pitnou vodou. Horké dny bývají odlehčeny mírným větrem vanoucím od moře.

 

ALL INCLUSIVE zájezdy za cenu bez stravy !!! Podívej se.

 

Zimy v Tabě naopak vybízejí ke strávení Vánočních svátků mimo Českou republiku. Ačkoliv teploty kolísají kolem 23°C, je to dostatek na to, abyste se dostatečně odreagovali od předvánočního shonu. Silvestr v Tabě a vůbec celý Nový rok doporučuji všem. V klidu a pokoji se svými nejbližšími za nerušeného komfortu místních kvalitní 4* i 5 hotelů za přijatelné ceny!

Teplota vody Taba

Teplota Rudého moře v okolí Taby se pohybuje v lednu, únoru okolo 22°C a s postupem března se ohřívá, kdy v dubnu i květnu lze bez problémů prodloužit pobyt ve vodě na hodiny. Průměrná teplota v těchto měsísích je totiž mezi 24 a 25°C. Teplota moře v červnu, červenci i sprnu dosahuje 27 ne-li 28°C. S příchodem září, října se teploty znovu dostávají na nižší hodnoty a průměrnou teplotou v listopadu a prosinci je nejvíce opakována hodnota 23°C.

Díky přetrvávající teplotě vody je podmořský život opravdu na vysoké úrovni co se estetiky týče. Potápění nebo šnorchlování v této destinaci bude nezapomenutelný zážitek. Ostatně obrázek mluví za vše.

Aktuální počasí Taba

Podívejte se jaké bude počasí v Tabě

[forecast location=“Taba, Egypt“ caption=“Aktuální předpověď počasí Taba“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.