Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Počasí Taba

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Počasí Taba Egypt

Při cestě na svou dovolenou do Taby se Vám může stát, že budete mít mezipřistání v Sharm El Sheikhu. Tyto dvě destinace jsou turisty velmi vyhledávané destinace a vzhledem k tomu, že jsou od sebe letadlem vzdáleny asi 20 minut, je zde naprosto stejné klima. Počasí v Tabě je tedy shodné s počasím v Sherm El Sheikhu.

appreciatively Léta jsou zde velmi horká s teplotami dosahujících až 40°C. Průměrné denní teploty se pohybují okolo 33°C což je téměř ideální počasí pro všechny, kteří se chtějí pořádně prohřát. http://das-musikhaus.com/?kanavka=dating-cafe-events-berlin&958=80 Moře Vás příliž neosvěží, to má totiž i 28°C, což Vám zaručí dostatečný tepelný komfort při prozkoumávání místní podmořské fauny. Vydržet celý den naložený v moři nebo bazénu tu zvládne každý! Jediný důvod proč vyjít ven je místní výbborná kuchyně. Proto doporučuji zvolit stravování typu rencontres seniors à pau ALL INCLUSIVE nejen kvůli jídlu, ale především kvůli pití. Dodržování pitného režimu tak pro Vás bude mnohem snadnější než neustále chodit do krámmu pro lahve s pitnou vodou. Horké dny bývají odlehčeny mírným větrem vanoucím od moře.

 

ALL INCLUSIVE zájezdy za cenu bez stravy !!! Podívej se.

 

Zimy v Tabě naopak vybízejí ke strávení Vánočních svátků mimo Českou republiku. Ačkoliv teploty kolísají kolem 23°C, je to dostatek na to, abyste se dostatečně odreagovali od předvánočního shonu. Silvestr v Tabě a vůbec celý Nový rok doporučuji všem. V klidu a pokoji se svými nejbližšími za nerušeného komfortu místních kvalitní 4* i 5 hotelů za přijatelné ceny!

Teplota vody Taba

Teplota Rudého moře v okolí Taby se pohybuje v lednu, únoru okolo 22°C a s postupem března se ohřívá, kdy v dubnu i květnu lze bez problémů prodloužit pobyt ve vodě na hodiny. Průměrná teplota v těchto měsísích je totiž mezi 24 a 25°C. Teplota moře v červnu, červenci i sprnu dosahuje 27 ne-li 28°C. S příchodem září, října se teploty znovu dostávají na nižší hodnoty a průměrnou teplotou v listopadu a prosinci je nejvíce opakována hodnota 23°C.

Díky přetrvávající teplotě vody je podmořský život opravdu na vysoké úrovni co se estetiky týče. Potápění nebo šnorchlování v této destinaci bude nezapomenutelný zážitek. Ostatně obrázek mluví za vše.

Aktuální počasí Taba

Podívejte se jaké bude počasí v Tabě

[forecast location=“Taba, Egypt“ caption=“Aktuální předpověď počasí Taba“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.