Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

🇪🇬 Egypt / Recenze egyptských hotelů

Recenze egyptských hotelů

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Když k Vánocům vybíráte novou televizi, kupujete tu první, která Vás nějakým způsobem zaujmě? Nebo jdete raději více do hloubky, hledáte na internetu Ríohacha uživatelské recenze a velkou váhu ve Vašem konečném rozhodnutí hraje to, co říkají o produktu ostatní? Recenze televize může na ni v poslední chvíli prozradit mouchy, díky kterým Vaše rozhodnutí přehodnotíte s poohlédnete se po jiné.

Recenze neprozradí vše, ale naznačí hodně

Tento „recenzový“ fenomén se čím dál tím více týká i samotných dovolených, jednotlivých letovisek a především jednotlivých Bulakamba hotelů. A není se čemu divit, nikdo z nás si přeci nechce koupit zajíce v pytli. To se obecně týká všech zemí a všech hotelů, paradoxně bysme všichni ale měli více zpozornět právě u zemí, do kterých Češi jezdí na letní dovolenou nejčastěji, u zemí jako je Turecko nebo Tunisko.

A Egypt samozřejmě jak by smet. Všechny tyto země jsou velmi oblíbené především díky svému podnebí, krásnému moři a příznivým cenám. I oullins couple libertin hotely nabízejí nádherné. Nicméně jsou to jiné kultury, mají jiné zvyky a jiné standardy. Ne zcela každý hotel musí být ten ideální, ostatně každoročně médii probíhají zprávy, jak čeští turisté byli v egyptském sharm el-sheikh nebo tuniském monastiru místo v luxusním hotelu ubytování v obyčejných bungalovech v hotelové zahradě. A právě proto tu jsou recenze, jednak recenze letovisek, ale především recenze jednotlivých hotelů…

Recenze egyptských letovisek

Egypt je specifický v mnoha ohledech a ne jinak tomu je i u egyptských letovisek. Když se řekne letovisko u moře, vybaví se mi malebné městečko s přístavem, který je lemován promenádou rušnou promenádou s mnoha tavernami a restaracemi, pláže, písečné pláže, dlouhé a široké písečné pláže s jemným pískem a pořádným mořským příbojem. Tak nějak vypadá to moje vysněné letovisko, takové se ale hledá poměrně těžko. Nejhezčí přístav jsem viděl na ostrově Kos v Řecku, ovšem vlny tam moc nebyly. Naopak v Egyptě a v jeho jednotlivých letoviscích se právě ten malebný přístav hledá těžko. Letoviska až na výjimky jako je Hurghada a Sharm el-Sheikh jsou tvořeny pouze komplexy hotelů, které nabízí vše, co si host může přát.

Přečtěte si víc o každém z nich. Snažil jsem se sepsat pouze ty informace, který jsou potřeba, abyste si udělali obrázek předem.

 

Recenze egyptských hotelů

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.