Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Egypt Safaga

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Vaše dovolená v Egyptě může být skvělá. Pokud se ale vydáte na zájezd do Safagy, dovolenou si prostě užijete plnými doušky! Od potápění, přes písečné pláže až po bezoblačné počasí – rencontre annonce à lyon to je Safaga.

Úvod k destinaci Safaga

cherche gay sur caluire et cuire Safaga, krásné letovisko na pobřeží Rudého moře, které se nachází cca 65 km jižně od známější Hurghady. V městečku je i přístav, což je v turisticky oblíbených egyptských destinací spíše výjimkou. Hlavní hotelové resorty neleží přímo ve městě, ale severně od něj. Návštěvníci tu tak prožívají klidný pobyt a nádhernou, ničím nerušenou dovolenou.

Oblast Safaga, Egypt

Letovisko patří k těm nejklidnějším v Egyptě. Z tohoto hlediska nelze s Hurghadou nebo Sharm el-Sheikh srovnávat.

Potrpíte si na klidnou a ničím nerušenou dovolenou? Jeďte do Safagy.

Dovolená v Egyptě – denně aktualizujeme ty nejlevnější nabídky!

 

Safaga – potápění

Oblast je ideální pro milovníky průzračně čistého moře, potápění, windsurfingu nebo kitingu. Pestrobarevné podmořské korály se nacházejí opravdu blízko pláží, a proto si i potápěč amatér přijde při šnorchlování na své. Místní korály jsou daleko, ale opravdu daleko zachovalejší než ty v letovisku Sharm El-Sheikh a o Hurghadě ani nemluvě. Bang Kruai Celé podmořské dno je člověkem absolutně nenarušené.

Potápění v Egyptě - autor: Nataraj Metz, flickr.com
Potápění v Egyptě – autor: Nataraj Metz, flickr.com

Na druhou stranu je nutné říct, že letovisko není nejideálnější pro rodiny s malými dětmi. Místo totiž pláže jsou písečné, ale právě kvůli mnohým korálovým útesům přímo u pobřeží je vstup do moře pro malé děti komplikovaný.

V letovisku je se můžete procházet po malé promenádě, která je lemována obchody se suvenýry, restauracemi a tradičními egyptskými kavárnami.

Safaga – windsurfing

Centrum windsurfingu je u hotelového resortu Shams Safaga, u kterého leží přímo na široké písečné pláži místní windusurfingový klub. U pláže je cca 200 metrů široký mělký úsek, který je ideální právě pro Vaše první Winsurfingové pokusy :).

Safaga – doprava

Nejbližší mezinárodní letiště je u Hurghady. Cesta z letiště do Vašeho hotelového resortu trvá přibližně 40 minut. Letovisko je s Hurghadou spojeno pravidelnou linkovou dopravou a hotelovými autobusy, proto není problém dojet právě tam a tuto světově proslulou destinaci si prohlédnout.

Pláže a koupání v letovisku Safaga

Pobřeží je omýváno celoročně příjemně vyhřátým Rudým mořem a je orientováno na východ. Drtivá většina pláží je písčitá. Nutno říci, že místy komplikuje bezproblémový vstup do vody mořské dno. To je na některých místech totiž porostlé již výše zmiňovanými korálovými útesy a skýtá tak jedinečné zážitky pro vyznavače šnorchlování a potápění obecně.

Egypt a jeho podmořský svět - autor: Nataraj Metz, flickr.com
Egypt a jeho podmořský svět – autor: Nataraj Metz, flickr.com

Na plážích budete mít soukromí, letovisko je malé a klidné.

Aktuální počasí – Safaga

Před výběrem Vaší dovolené se koukněte, jaké počasí v letovisku panuje.

[forecast location=“Hurghada, Egypt“ caption=“Aktuální předpověď počasí Safaga“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=‘%%high%%°/ %%low%%°‚ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Dovolená v letovisku Safaga

Celoroční koupací sezóna, opalování se na krásných plážích a ráj pro potápění. To je dovolená v letovisku Safaga.

Neuvěřitelně nízké ceny All Inclusive zájezdů. Neprošvihněte je!

 

Mapa Safaga, Egypt

Kde leží letovisko Safaga na mapě? Na to se můžete podívat po pravé straně, kde máme mapu zobrazenou.

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.