Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Sahl Hasheesh je novým luxusním letoviskem poblíž Hurghady

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

V nabídkách cestovních kancelářích se v poslední době začíná objevovat doposud neznámý název letoviska http://mikita.com.pl/?rabocheemesto=facet-flirtuje-z-innymi&3ab=47  Sahl Hasheesh. Jedná se spíš více o poklidnou zátoku nedaleko Hurghady, asi 18 km jižně od letiště, než o typické letoviska patřící pod samostatné město. Plánujete–li dovolenou v egyptském Sahl Hasheesh, můžete se těšit na prémiovou lokalitu se skvělými podmínkami pro šnorchlování v Rudém moři.

Dovolená

Dovolená v této oblasti patří k těm quickest nejluxusnějším variantám, jaké lze v Egyptě očekávat. Dopřejte si poklidné prostředí s nádhernou pláží a pestrobarevným podmořským životem Rudého moře v zátoce Sahl Hasheesh.

Poklidná zátoka v Sahl Hasheesh
Poklidná zátoka v Sahl Hasheesh

Hotely v této lokalitě byly nezávisle na sobě jmenovány v několika srovnání jako nejlepší volba v rámci luxusních hotelů v Egyptě. Vzpomeňme například Trip Advisor a Bloomberg Financial.

Hotely

V současné chvíli je nabízeno tuzemskými cestovkami annonces rencontre sur saint nazaire pouze 6 hotelů, všechny nejvyšší 5* kvality. Luxus tak na vás čeká doslova na každém kroku zátoky Sahl Hasheesh. Pobyty jsou prodávány pouze ve variantách All inclusive, přesně tak, jak to všichni máme rádi. Ubytovaní budete v následujících hotelech:

  • Citadel Azur Resort
  • Dessole Pyramisa Sahl Hashees
  • Tropitel Sahl Hasheesh
  • Premier Romance Boutique & SPA
  • Premier Le Reve Hotel & Spa
  • Baron Palace Sahl Hasheesh

Sám za sebe mohu zájezd do Sahl Hasheesh pouze doporučit. Tolik stojí dovolená v Sahl Hasheesh >>

Počasí a teploty

Lokální klimatické podmínky se přímo shodují s počasím v Hurghadě, které jsem již detailně popsal.

Očekávejte celoročně vysoké teploty, které v létě (od června do září) dosahují standardně 35 °C a více. Během zimy pak teploty neklesají pod 22 °C, což činí tuto oblast vhodnou k celoročním pobytům u moře v Egyptě.

Naposledy aktualizoval David dne .

Otázky a odpovědi (1 komentář)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.