Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

les lilas rencontre femme mature 🇪🇬 Egypt / Egypt Taba

Egypt Taba

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Úvod k destinaci Taba

Taba, příjemné letoviko, které je po Sharm El Sheikh druhým nejoblíbenějším cílem turistů na Sinajském poloostrově. Taba leží v jeho východní části u zálivu Aqaba Rudého moře, který omývá Sinaj právě z Východu. V oblíbené a zároveň velmi luxusní egyptské detinaci se rozhodně nemusíte obávat přeplňených pláží. Taba je sama o sobě maličká a místní hotelové komplexy jsou roztroušeny podél krásného písečného pobřeží.

All inclusive dovolená v letovisku Taba, neuvěřitelně nízké ceny!

 

Tabu najdete přímo u hranice Egypta s Izraelem, kousíček odtud je i Jordánsko a během slunných letních dnů bude hledět přes moře rovnou do Saudské Arábie, která odsud není ani 10 kilometrů vzdušnou čarou daleko. Nahlédněte do mapy Egypt. na konci této stránky.

Oblast Taba, Egypt

Tak jako v dalších egyptských letoviscích, i zde je koupací sezóna celoroční.

Jakmile poprvé dosednete na letiště na Tabě, určitě Vás zaskočí ráz místní krajiny. Letiště leží doslova v poušti, nikde ani kousek zeleně. Jakmile projdete celní kontrolou a nasednete do autobusu, tak se vydáte přes hory přímo k moři, kde je ráz krajiny o poznání příjemnější a příroda je na Egypt až neobvykle svěží.

http://elreal.com.ni/?sypermen=monroy-solteros-catolicos&68c=58 Cesta z letiště k hotelovým resortům Taby trvá přibližně 45 minut.

Taba, to není žádné klasické letovisko. Jsou to jen hotelové komplexy. Pro někoho výhoda, pro jiného nevýhoda. Nenajdete tu žádný romantický přístav, žádné nákupní centrum ani žádné dotěrné plážové prodejce.

Letovisko je jako stvořené pro klidnou dovolenou, nabízí krásné horské scenerie a zdejší rencontre coquines nice moře je považováno za vůbec nejhezčí v celém Egyptě.

Pokud Vám pouze zázemí hotelového komplexu nestačí, jeďte do jiného letoviska. Např. do Hurghady nebo Sharm El Sheik, a nebo zapřemýšlejte o stále oblíbenější dovolené v Turecku.

Pláže a koupání v letovisku Taba

Pláže jsou orientovány převážně východním směrem. Dojem z východu sluníčka tak kazí pouze fakt, že de facto vychází na nedalekou Saudskou Arábií a nikoliv nad mořem. Všechny pláže jsou písčité, a proto jsou jako stvořené pro rodiny s dětmi. I v Tabě si můžete dopřát dávku adrenalinu v podobě některého z vodních sportů. Ty uzavírá šnorchlování a potápění. Místní čisté moře je ideální pro prozkoumání vodního světa. Pestrobarevné rybky a krásné korály, ty si nenechte ujít.

Už jsem naznačil, že místní pláže jsou daleko klidnější, než ty v jiných egyptských letoviscích. Slunečníky, většinou exoticky slaměné, a lehátka jsou hotelovým hostům k dispozici.

Aktuální počasí v letovisku Taba

Než vyrazíte na dovolenou do Taby, přečtěte si o podnebí a aktuálním počasí v Tabě.

Dovolená v letovisku Taba

Dovolená v oblasti Taby, většina těch, kdo ji zažil, tak si jí nemůže vynachválit a jezdí tam opakovaně. V Tabě najdete i proslulé hotelové řetězce jako je Hilton, Intercontinental, Mövenpick nebo Radisson Blu.

Přemýšlíte, že na dovolenou vyrazíte právě sem. Uděláte dobře. Využijte aktuálního seznamu těch nejlevnějších nabídek.

Luxus letoviska Taba s 30% slevou? Více informací ZDE

 

Mapa Taba, Egypt

Taba, to je východní část Sinajského poloostrova, ideální místo pro výlety do sousedního Izraele nebo Sinaje.

Naposledy aktualizoval David dne .

Otázky a odpovědi (4 komentářů)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.