Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Letenky na Kapverdské ostrovy – kolik stojí?

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

LetenkyCharterové letenkyPřelety mezi ostrovy

Pokud patříte k individuálním cestovatelům a rádi byste se rozhodli navštívit Kapverdské ostrovy po vlastní ose, bude pro vás zajímavá informace ohledně cen letenek. Vzhledem k tomu, že Kapverdy patří stále k typicky koupácké destinaci, příliš mnoho aerolinek sem nelétá. A pokud ano, nejsou letenky veřejně k prodeji.

Letenky

Klasickou letenku na Kapverdské ostrovy zakoupíte například u priГЁre pour rencontrer l'homme de ma vie TAP Portugal s přestupem v Lisabonu. Ceny z Prahy jsou poněkud strašidelné. Pohybují se mezi 16–20 tisíci korun. Ušetřit můžete při odletu z Německa, tedy Mnichova či Berlína. Tady se cena letenek dostává k hranici 10.000 Kč za zpáteční cestu.

Občas lze nalézt letenky i s aerolinkami http://manahata.fr/laquarelax/.git/HEAD TUIfly, které vypravují lety pro cestovní kanceláře, ale zároveň nabízí část míst i v klasickém prodeji. Výhodnější příliš nebývají, ale jedná se o přímé lety.

Kde hledat letenky? Doporučit mohu server http://technopar.fr/?roskaz=cherche-homme-en-le-puy-en-velay&dfc=b8 Cestujlevne.com, zkušenosti jsou vesměs pozitivní: cestujlevne.com/letenky.

Charterové letenky

Charterové letenky jsou charakteristické tím, že je letadlo vypraveno převážně pro cestovní kanceláře. Zbytek míst, tedy neprodané kapacity v letadle, jsou nabízeny za relativně nízké ceny. Doprodávají je samy cestovní kanceláře, nikoliv aerolinka.

Bohužel díky atraktivitě a relativně malému množství letů příliš často k sehnání tyto lety nebývají. Pokud už ano, ceny se pohybují mezi 200–300 €, výjimečně i méně.

Odlety z Německa hledejte například na lturfly.com, ale podívejte se také na nabídku belgických aerolinek Jetairfly.be.

Přelety mezi ostrovy

Přelety mezi ostrovy Boa Vista, Sal, Sao Vincente, Sao Nicolau, Fogo, Santiago a Maio zajišťuje kapverdská národní aerolinie TACV. Ceny se pohybují okolo 15.000 CVE za zpáteční letenku, tedy zhruba 3.000 Kč, v akcích i za polovic.

Letenky najdete na stránkách flytacv.com.

Naposledy aktualizoval David dne .

Otázky a odpovědi (2 komentářů)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.