Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

🇨🇺 Kuba / Doba letu

Jak dlouho se letí na Kubu aneb doba letu z Prahy do Havany a Varadera

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Asi nikoho nepřekvapí, že zájezdy na Kubu zahrnují leteckou dopravu, kolik ale hodin je potřeba ukousnout z vaší dovolené právě na cestu z domova do karibského ráje? Jak dlouho se letí z Prahy do Havany, případně do nejoblíbenějšího letoviska Varadera? Budu muset přestupovat a pokud ano, tak na jakém letišti? Na všechny tyto otázky si postupně odpovíme.

Doba letu

Doba letu na Kubu je variabilní a odvíjí se od toho s jakou aerolinkou a na jakém letišti budete přestupovat. Ano, časy kdy se na Kubu létalo s Travel Servicem úmorných 20 hodin jsou naštěstí pryč. Sice dnes budeme muset jednou přestoupit, ale zato se nám doba letu do Havany zkrátí zhruba o polovinu.

celibataire sur lannion Průměrná doba letu na Kubu je mezi 12 a 15 hodinami. Nejčastěji cestou tam poletíte 11 hodin a 50 minut, cestou zpět 14 hodin a pár minut k tomu. Většina cestovek má na výběr z několika leteckých společností, ačkoliv se v servisu příliš neliší, někdy je rozdíl doby letu markantní – ptejte se předem s kým, jak dlouho a kudy poletíte při objednání zájezdu.

Doba letu do Havany je zhruba o 15 minut delší než při letu do Varadera. Časová úspora však nastává v případě http://technopar.fr/?roskaz=rencontre-femme-africaine-sur-charlieu&418=26 transferu z letiště do resortu. Zatímco z Havany pojedete 2 hodin, z Varadera je to jen 30 minut. I tento nutný čas na přesun počítejte do doby letu. Mnohdy pak bude lepší si 500 Kč připlatit a letět do Varadera, než se trmácet z Havany.

site rencontre europeen gratuit Zlevněné zájezdy do Varadera vyhledejte zde >>

Doba a trasa letu na Kubu
Doba a trasa letu na Kubu

Lety s přestupem

Na Kubu se dnes dopravíme pouze s přestupem. V závislosti na letecké společnosti budete přestupovat při letu za karibskými plážemi v jednom z těchto tří letišť:

  1. Vídeň (VIE)
  2. Paříž (CDG)
  3. Curych (ZRH)

Pokud vás zajímají tipy a rady jak co nejlépe přestoupit mezi lety či jak se zabavit při čekání na navazující let, proklikněte se skrze název letiště.

Paralelně k tomu získáte informace o leteckých společnostech, se kterými na Kubu poletíte:

  1. Austrian Airlines
  2. Air France
  3. Swiss

Zavazadla jsou povolena vždy v podobě kabinového/příručního a jednoho zapsaného zavazadla o hmotnosti 23 kg na osobu.

Služby během letu

Během letu očekávejte dnes již standardní zábavu v podobě individuálních dotykových obrazovek s nepřeberným množstvím filmů a hudby. Zároveň se během letů do Karibiku podává dvakrát teplé jídlo – oběd a večeře. Pití bývá dostupné v kuchyňce po celou dobu letu – neostýchejte se nabídnout si.

Pokud jste někdy letěli na Kubu s Travel Servicem, budete tentokrát nadšeni!

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.