Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

🇲🇻 Maledivy / Doba letu

Doba letu na Maledivy – jak dlouho se letí a s jakým přestupem

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Na dovolenou na Maledivy se prakticky přímým letem nedostanete. Neexistuje zde lokální aerolinka, která by vypravovala přímé lety nikoliv jen do České republiky, ale ani do sousedních zemí Německa či Rakouska. Doba letu se tak úměrně prodlužuje délce trvání mezipřistání, přičemž při cestách na Maledivy se nemusí jednat pouze o jedno, ale klidně i dvě.

Jak dlouho trvá let na Maledivy?

mujeres solteras con hijos Doba letu na Maledivy se odhaduje na 15 hodin včetně mezipřistání. Může být kratší, ale i delší.

Nejčastěji poletíte s aerolinkami Emirates či flydubai s přestupem v Dubaji, Qatar Airways s přestupem v Dauhá či Air France přes Paříž. Dalšími variantami jsou Swiss přes Curych, Aeroflot přes Moskvu či Turkish Airlines přes Istanbul. Doba letů je velmi podobná za předpokladu využití nejkratších přestupů.

Doba letu z Prahy na Maledivy

AerolinkaPřestupDoba letu na MaledivyDélka letu
Emirates Dubaj 9h 23m7 501 km
Qatar Airways Dauhá 9h 25m 7 528 km
Turkish Airlines Istanbul 9h 27m 7 555 km
Aeroflot Moskva 10h 19m 8 251 km
Swiss Curych 10h 24m 8 314 km
Air France Paříž 11h 25m 9 131 km

Nejkratší a nejrychlejší varianta vede přes Perský záliv, tedy přes Spojené arabské emiráty či Katar. Podobně je na tom i varianta přes Turecko. Naopak nejdelší variantou jsou lety přes západní Evropu, tedy Francii či Švýcarsko.

http://calopteric.fr/?marmiza=site-de-rencontres-chr%D0%93%C2%A9tien&833=bc Zlevněné zájezdy na Maledivy z Prahy zde >>

Uvedená tabulka ale popisuje http://altamarea.es/?agoniyavtrysax=busco-mujer-soltera-de-herrera&f58=4a dobu a délku letu na Maledivy vztaženou k ortodromické vzdálenosti (nejkratší vzdálenost mezi dvěma body na zemi), http://cerebroboca.es/?osminog=del-dating-de-puerto-lumbreras&d25=a1 která nezahrnuje délku přestupu. Přestup pak většinou trvá od 3 do několika hodin, což adekvátně prodlužuje dobu letu na Maledivy. Kratším letům však odpovídá i vyšší cena letenek.

Délka letu na Maledivy se příliš nemění, respektuje jen letovou trasu, která se nenavyšuje o více jak 10 % od uvedených kilometrů.

Délka a trasa letu na Maledivy
Délka a trasa letu na Maledivy

Letiště na Male

Maledivské letiště je stejně jako zbytek státu roztroušené na malém ostrově, zhruba 2 kilometry od hlavního ostrova Malé. Z letiště tak budete muset podniknout ještě další přesun do vaší finální destinace.

Pokud budete ubytovaní na Malé či lépe sousedním ostrůvku Hulhumale, strávíte na transferu asi 30 minut maximálně.

Do lepších resortů poplujete buďto speedboatem nebo hydroplánem a zde se čas na přepravu pohybuje od 30 do 80 minut v závislosti na vzdálenosti letiště–hotel.

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *