Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

🇲🇹 Malta / Doba letu

Doba a délka letu na Maltu z Prahy a Vídně

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Doba letu

Ostrov Malta patří k destinacím, kde při cestě nebudete muset trávit dlouhé hodiny v sedačkách letadel, neboť http://handi-lib.fr/?sarkoma=site-de-rencontre-gratuite-saint-r%C3%A9my&580=a6 doba letu na Maltu se pohybuje okolo 2 hodin. Dovolená na Maltě je proto vhodná pro všechny, kteří touží po netradiční destinaci a neradi přitom dlouze cestují jak na cílové letiště, tak především z letiště na hotel.

Malta má totiž tu výhodu, že se letiště nachází uprostřed ostrova, a proto k hotelu nebudete v autobuse trávit více jak 20 minut. Cesta se může protáhnout jen při dovolené na Gozo, kam je nutné ještě přeplout trajektem.

Na Maltu létá spoustu přímých linek jak z Prahy, tak i okolních letišť, zejména pak z Vídně. Jedná se o pravidelné lety, proto je můžete využít i pro individuální turistiku.

Kutoarjo Doba letu na Maltu:

  • Praha–Valletta trvá 1 hodinu a 59 minut
  • Vídeň–Valletta trvá 1 hodinu a 43 minut

Z Prahy na Maltu létají České aerolinie a Air Malta, z Vídně pak Air Malta společně s Eurowings a Austrian Airlines. Pro cestovní kanceláře vypravuje přímé lety na Maltu aerolinka SmartWings (Travel Service) jak z Prahy, tak i Brna, Ostravy či Bratislavy.

online dating i karlshamn Nabídka zájezdů na Maltu zde >>

Délka a trasa letu na Maltu
Délka a trasa letu na Maltu

Délka letu

Zajímá–li vás i délka letu na Maltu, pak se připravte na to, že během letu urazíte něco mezi 1 300 až 1 700 kilometry. Konkrétní délka se odvíjí od vytížení vzdušného prostoru a zvolené letové trasy.

Midyat Délka letu na Maltu:

  • Praha–Valletta měří 1 582 km
  • Vídeň–Valletta měří 1 372 km

Trasa letu

Pokud nebudete mít během letu k dispozici monitory, na kterých lze sledovat průběh letu, může vám přijít zajímavá informace i k samotné trase.

Ta směřuje přes Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko, Jaderské moře, Itálii a Sicílii až k samotnému Středozemnímu moři, nad kterým piloti provedou závěrečné přiblížení na přistávací dráhu mezinárodního letiště na Maltě.

Trasa letu Praha–Malta
Trasa letu Praha–Malta

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *