Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

🇲🇦 Maroko

Dovolená v Maroku

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Dychtíte-li po poznávání exotických krajů s nádechem rozmanitost a tajemna – zvolte Maroko! annonces rencontre sur muret Nejzápadnější země Afriky nabízí krásné pláže jak u Středozemního moře, tak i u Atlantického oceánu. Vedle koupání a vodních sportů v moři se můžete věnovat taktéž túrám po vnitrozemí, kde výjimkou nemusí být vysokohorská turistika u pohoří Atlasu.

Mezi nejznámější letoviska, které v Maroku najdete, jistě patří kosmpolitní Casablanca, Tanger soused Gibraltaru či středozemní letovisko Saidia, které je vyhledáváno především plážovými turisty. V maroké Saidie naleznete nejdelší pláž Maroka, která měří neskutečných 14 km.

Letní dovolená v Maroku

Ať se již vydáte k břehům Středozemního moře nebo břehům omýlaných vodou Atlantiku,se svou dovolenou v Maroku budete nadrámec spokojeni. 3 randki bez pocałunku Ačkoliv patří Maroko k prestižnějším zemím, není českými turisty příliš objeveno. Spíše než nezájmem je to způsobenou cenou zájezdů, které se pohybují o 3-4 tisíci nad průměrem zájezdů do Egypta či Tuniska. Nebojte se však výdajů navíc – budete odměněni nazepomenutlným zážitkem a celoživotně vzpomínanou dovolenou!

Maroko je zemí opravdu nevšedních zážitků. Molina de Segura Od uspávání hadů v Marakéši, přes výstupy na pohoří Atlasu až po túru v okrajích pouště Sahary si můžete taktéž užívat vodních sportů jako je windsurfing nebo klasický surf v období evropské zimy. Tehdy je totiž pobřeží Atlnatiku nejvíce rozbouřené a vlny jsou tak ideální k tomuto sportu.

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.