Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Maroko Saidia

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

V Maroku jsou dvě hlavní letoviska, Saidia, o něm si přečtěte tady, a Agadir, info o něm naleznete zde.

Úvod k destinaci Saidia

http://alamarsalinas.com/?wakak=navata-mujeres-solteras-manos&73b=45 Letovisko Saidia, oblíbený cíl turistů při pobřeží Středozemního moře je z toho mála letovisek, které v Maroku jsou, druhým nejoblíbenějším. rencontre coquine 79 Často se mu přezdívá „modrá perla“. Více turistů směřuje do oblasti kolem města Agadir, které ale neleží u Středozemního moře, nýbrž u Atlantského oceánu. Saidia, to je synonymum pro y ese hombre solo alli translate dlouhé a poměrně široké písečné pláže, čisté moře, moderní a při tom cenově velmi příznivé hotely a především málo turistů. Oblast není tolik známá a pokud jste již navštívili Tunisko, letoviska jako je Hammamet, Djerba nebo Monastir, tak tou marockou volností a soukromím budete mile překvapeni.

Oblast Saidia, Maroko

Saidia leží na severu Maroka nedaleko hranic s Alžírskem. Krásné, nově vybudované hotely, které jsou roztroušeny podél dlouhé písčité pláže rok od roku lákají více klientů. Saidia je v letních měsících (červenec a srpen) oblíbená taktéž mezi domorodci, ty však letovisko s koncem letních prázdnin opustí, a tak takové září nebo červen, to jsou ideální měsíce pro ty z Vás, kteří hledají naprosté soukromí.

http://ate.cat/?narkota=citas-en-linea-con-extranjeros&c94=5a Hotely jsou od pláže odděleny širokou promenádou, která vybízí k podvečerním procházkám. Nezalekněte se faktu, že letovisko Saidia, mnoho cestovních kanceláří nenabízí. A když už nabízí, mají v nabídce jen pár hotelů. Je to zkrátka tak, Saidia je pěkná, ale zatím neobjevená oblast. Až na výjimky jsou místní hotely ohodnoceny 5 hvězdičkami. Mezi ty, do kterých míří čeští turisté patří především Be Live Grand Saidia, Iberostar Saidia a Oriental Bay Beach Golf & Spa.

Vyražte na dovolenou do Saidia. Máme nejlepší ceny!

Sami vidíte, že si na své přijdou i milovníci golfu. Jakmile Vás slunění na pláži nebo u hotelového bazénu omrzí, vyražte do nedalekého města, které je vzdáleno necelých 15 minut chůze od všech místních hotelů. Město nabízí nákupní možnosti, suvenýry můžete nakoupit jak v menších obchodních střediscích tak v krámcích na ulicích. A v momentě, kdy dostanete chuť vyzkoušet i jiné jídlo, než to co je Vám servírováno ve Vašem hotelu v rámci pobytu All inclusive, možností máte ve městě mnoho.

pláž v saidia, maroko
<strong>Široká pláž v letovisku Saidia, Maroko</strong><br /> <span style="font-size: 10px;">autor: Kattusa24 / wiki</span>

Doprava do letoviska Saidia

Z hlediska českého turisty má Saidia oproti například vzdálenějšímu Agadiru výhodnou polohu. Přímý let z ČR je poměrně krátký na to, že letíte až do severozápadní Afriky. Let trvá 2,5 hodinky, tedy stejně dlouho jako do Řecka nebo turecké Antalye.

Pláže a koupání v Saidia

Již jsem naznačil, že místní pláže jsou nádherné. Oni to ve své podstatě nejsou pláže, nýbrž jedna velká dlouhá pláž, jedna z nejdelších v celém Maroku. Pláž je jemně písčitá, široká a s pozvolným vstupem do vody. Saidia je proto ideální i pro rodiny s dětmi. Hotely mají pro své hosty na plážích připravená lehátka se slunečníky. Každý hotel má svoji pláž ohraničenou, to znamená, že vtíraví obchodníci Vám nebudou kazit idylu a nabízet Vám zboží, které vůbec nechcete.

Potom, co sluněním na pláži získáte trochu bronzu, můžete využít nabídku místních vodních sportů.

Pláže jsou čisté, místní je udržují a tak žádné odpadky tu v písku nenajdete. Teplotu moře očekávejte příjemnou, kulminující na 27°C v měsící srpnu. Moře je tu teplejší, než oceán u Agadiru.

Aktuální počasí Saidia

Sepsali jsme pro Vám podrobné informace o počasí v letovisku Saidia, tak abyste získali předběžnou představu o tom, co Vás čeká a nemine. Detailní předpověď počasí i popis podnebí v jednotlivých měsících (duben, květen, červen, červenec, srpen, září a říjen) najdete zde. Pokud se Vám nechce klikat, zde alespoň přikládám předpověď počasí na následující týden.

Dovolená Saidia

Hledám nedostatky, ale moc jich nenacházím. Snad jedině absence malebného historického centra města. Na druhou stranu tu najdete nádhernou pláž, promenádu i přístav, dovolenou si tu užijete a nudit se tu nebudete.

Podívejte se na přehled aktuálně nejlevnějších zájezdů do Maroka!

Mapa Saidia, Maroko

Leotvisko leží na severním marockém pobřeží, na pobřeží Středozemního moře.

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *