Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Rotana Salalah Resort 5* (recenze hotelu)

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Rotana Salalah – Cena zájezdu – Poloha hotelu – Recenze a hodnocení

Rotana Salalah

Špičkový pětihvězdičkový resort Rotana Salalah jsme navštívili během letošní zimy, v lednu, krátce po Novém roce. Chtěli jsme si odpočinout od vánočního shonu, ale zároveň strávit svátky s rodinou. Navíc jsme si tak s přítelkyní dali krásný dárek pod stromeček. Dovolená byla dle očekávání luxusnějšího rázu, což nám velmi vyhovovalo.

Cena zájezdu

Týdenní zájezd do Rotana Salalah Resort 5* jsme kupovali přibližně 2 měsíce před cestou. Důvod byl jednoduchý – poptávaná lokalita, poptávaný termín a malá dostupnost. Nechtěli jsme tedy čekat na případné last–minute nabídky, které mohly, ale nemusely být levnější.

Celkově nás vyšla dovolená na 35.090 Kč na osobu. V ceně jak letenky, tak doprava na hotel a samozřejmě All–Inclusive občerstvení. Kupovali jsme na Invia.cz, zájezd pořádán CK Fischer.

Pozor na to, že ve výpisu se velmi často objevují nabídky pouze se snídaní. Přitom jsou levnější zhruba o 2 tisíce na osobu.

Poloha hotelu

Po příletu na letiště jsme si směnili 100 € na výlety a vyřídili ománská víza za poplatek 5 OMR. Následoval krátký přesun z letiště do resortu. Rotana Salalah je umístěn 30 km východně od letiště, cesta tak trvala zhruba půl hodiny.

Samotný hotely se skládá z několika budov, které jsou rozmístěny po menším ostrůvku a následně i přímo u dlouhé, několikakilometrové, písečné pláže. Přístup k moři je tak bezproblémový.

Široko daleko nic není, hotel je proto ideální pro trávení klidné dovolené. Pokud byste chtěli poznat centrum města, není nic jednoduššího než si vzít taxi a za pár minut se už procházet uličkami Salalahu.

Recenze a hodnocení

Hotel nás uchvátil zejména díky své poloze, jelikož jsme si jeli na dovolenou skutečně  http://acaramelada.com/?dverikvartiru=descargar-aplicaciones-para-conocer-gente&c36=55 odpočinout. Kupodivu i díky své velké rozloze nebyl přeplněný a napříč resortem zavládl klid.

rencontres femmes noires sur la colle-sur-loup Moře a pláž byly skvělé. Pokud zafoukal vítr, zvedly se větší vlny a nedalo se příliš šnorchlovat, jinak počasí i teploty super. Na pláži byl dostatek lehátek i slunečníků, po většinu času prázdných. A ty západy slunce, ach!

Pokoje působil velmi elegantně a navodil pocit luxusu. Pokud byste zkoumali detail jako my, všimnete si pár nedostatků. Ale kvůli pokoji jsme sem nejeli.

http://camacsa.com/?wiznfytbol=conocer-chica-tenerife&a0e=fc All–Inclusive stravování nebylo tím nejlepším, co jsme na svých cestách měli, ale rozhodně není důvod jej hanit. Výběr dostatečný a pokud si umíte každý den namíchat talíř jinak, nepřijde vám, že se jídla více méně opakují. Párkrát byly tématické večery, z nichž nám nejvíce chutnal japonský se spoustu sushi.

lazily Wifi je dostupné zdarma poblíž hlavní recepce a největší restaurace. Na pokoji pouze za poplatek, což jsme nevyužili.

I přes vyšší cenu jsme si dovolenou užili a přijeli zpět do mrazivých Čech odpočatí. Příště vyzkoušíme zase něco jiného, ale každému kdo má chuť se do Ománu vydat,  Rotana Salalah Resort můžeme doporučit.

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *