Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Last Minute Řecko 2017

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Sázíte–li na nákup dovolené na poslední okamžik, přečtěte si následující řádky. rencontre entre homme salon de provence Poradíme vám, co očekávat při koupi last–minute zájezdů do Řecka v roce 2017, kdy a za kolik se vyplatí dovolenou rezervovat a kde ji objednat.

V první řádě je nutné říci, že u svatební agentura mr. & mrs last–minute zájezdů bývá citelný problém s výběrem cenově dostupných hotelů. Samozřejmě, hotelů jsou desítky, ne–li stovky pro každý termín. Ale ceny ani z daleka nepřipomínají akční nabídku či dokonce neprezentují žádnou slevu. Je to dané jednoduchým vzorcem: poptávka převyšuje nabídku a proto cestovní kanceláře nemusejí zájezdy zlevňovat, ba naopak je mohou i zdražovat.

Počítejte proto s tím, že:

  • clamart club rencontre Levné hotely budou probrané, zbudou jen ty méně kvalitní,
  • Počet míst v konkrétním termínu je omezen, cestujete–li ve dvou nic vám bránit nebude, ale rodina o 5 lidech bude mít větší problém ukořistit vůbec nějaký zájezd,
  • Ceny u Řecka se pohybují maximálně 1–3 tisíce pod cenou, kterou získáte při nákupu first–minute.

Aktuální situace v Řecku, zejména díky mediálním krizím v podobě uprchlíků, může s celou situací samozřejmě zamávat jiným směrem. Například v sezóně 2015/2016 bylo Řecko citelně oslabeno a velká část cestovatelů se přesunula z hlediska bezpečnosti do lokalit jako je Španělsko či Bulharsko. I přesto si však dovolená v Řecku udržela post jedničky nejen u českých klientů. Nabídek pro letecký last–minute bylo ale dostatek i za velmi nízké ceny.

Kdy rezervovat zájezd?

Ideálně v okamžik, kdy se vám cena zdá přiměřená a akceptovatelná. Dejte si pozor na to, že pokud budete čekat na případné snížení cen, mohou se rozhodnout jiní a skočit po již tak výhodném zájezdu.

Rezervujte si zájezd v červenci či srpnu alespoň 3 dny před odletem, pokud jste maximálně flexibilní, nechte to den před odletem.

V červnu či září je situace jiná, tam byste měli najít spoustu zájezdů i s odletem do 2 dní.

Kde koupit dovolenou v Řecku na poslední chvíli?

V době internetu snad nemá ani význam sledovat nabídky v kamenných pobočkách, které vám stejně nenabídnou nic jiného, než to co si sami dokážete najít a to bez přidané provize k cestovní agentuře. Každoročně největší objemy zájezdů prodává portál Invia.cz, se kterými mám i já pozitivní zkušenosti.

Naposledy aktualizoval David dne .

Otázky a odpovědi (1 komentář)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.