Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Mořský koník Řecko

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

Mořský koníkTurnusyChalkidiki

Mořský koník VZP

Mořský koník 2017 není v tomto případě vodní živočich, ale léčebně-ozdravný pobyt u moře. Mořského koníka organizuje zdravotní pojišťovna VZP, která každoročně vyšle několik set dětí na prázdniny k moři do Řecka a Chorvatska.

Ozdravující účinky jsou předpokládány díky svěžímu mořskému vzduchu, kvalitní zdravě a dennímu pohybu. Většina chronických chorob, se kterými se jezdí na Mořského koníka, jsou podobná různým exémům či potížím s dýchání.

Turnusy

Mořský koník v Řecku je pořádán každoročně o letních prázdninách, tedy v červenci a srpnu. K dispozici je celkem 5 třítýdenních turnusů ve spolupráci s CK Kovotour. Aktuální termíny naleznete na stránkách VZP.

  • Mořský koník 2017
  • Mořský koník 2018
  • Mořský koník 2019
  • Mořský koník 2020

Finanční příspěvek na léčebný pobyt je každý rok v jiné výši, pro konkrétní částku se informujte u své pojišťovny na čísle +420 952 222 222. Své přihlášky podávejte co nejdříve, neboť zájem o pobyty v Řecku je značný.

Chalkidiki

Poseidon Beach se stal v roce 2017 favoritem a veškeré turnusy byly pořádány v tomto hotelu. Hotelový komplex Poseidon Beach je umístěn v oblasti Chalkidiki, nedaleko řecké Soluni (Thessaloniki). O počasí na Chalkidiki si můžete přečíst zde.

Pláž je téměř u hotelu, z pokojů k písečné pláži je to sotva 50 metrů. U hotelu je taktéž příjemný bazén.

Naposledy aktualizoval David dne .

Otázky a odpovědi (2 komentářů)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *