Tisíce akčních zájezdů na jednom místě Ukázat akční zájezdy →

Počasí Chalkidiki

Tisíce
akčních zájezdů
... a vy jste si mysleli, že už jste svůj našli?
Ukázat akční zájezdy →

darmowe portale randkowe dla samotnych Chalkidiki je řecké letovisko nacházející se v severní části Řecka poblíž Soluně, tedy mezi Kavalou a Volosem. Chalkidiki nabízí opravdu krásné letní počasí s vysokými teplotami, zimní teploty dosahují lehce nad bod mrazu.

Počasí Chalkidiki Řecko

fastidiously Počasí v letovisku Chalkidiki láká nejen k letní návštěvě a dovolené u moře. Rozhodnete-li se vyjet na dovolenou v období konce dubna až začátkem června, teploty se budou pohybovat okolo 20°C s ustávajícími srážkami. Díky tomu se příroda začíná předvádět v tom nejlepším světla. Vůně linoucí se z rozkvétajících keřů a květů Vás uchvátí stejně jako prázdné města a pláže bez turistů. Jedinou nevýhodou v tomto období je chladné moře.

Naopak surdoue site rencontre letní sezona v Chalkidiki je turisty z celé Evropy hledaným a vysněným místem k odpočinku. Maximální teplota dosahuje i 33°C, zejména v červenci a srpnu, a teplota moře se pohybuje okolo 24°C. Léto v Chalkidiki je velmi suché, prakticky na nebi nenajdete žádný mráček, natož dešťový mrak. Průměrně je na Chalkidiki 300 slunečných dnů v roce! Vaše dovolená v tomto letovisku bude tedy zaručeně plná Slunce, dodržujte proto kvalitní pitný režim.

Průměrné teploty Chalkidiki

Celoroční průměrné teploty dle jednotlivých měsíc v roce.

Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
Teploty vzduchu 9°C 12°C 14°C 20°C 25°C 29°C 32°C 32°C 28°C 22°C 16°C 11°C
Teploty vody 12°C 12°C 13°C 14°C 18°C 22°C 24°C 25°C 23°C 20°C 16°C 11°C
Deštivé dny 6 6 7 7 6 6 4 3 4 6 7 12
Denní svit 4 h 4 h 5 h 8 h 7 h 10 h 12 h 11 h 8 h 6 h 4 h 4 h

 

Přehled nejlevnějších zájezdů na Chalkidiki!

 

Závěrem sezony si nezapomeňte přibalit lehčí bundu či mikinu, neboť večerní teploty mohou klesnout ke dvaceti stupňům a Vám by tak mohlo být u večerního posezení u pláže chladno.

Chalkidi vybízí především k poklidné rodinné dovolené, hotely v okolí umožňují zábavné vyžití nejen v samotném areálu, ale i v přilehlých vesničkách a městech.

Aktuální počasí

Předpověď počasí pro následující dny v oblasti Chalkidiki

[forecast location=“Chalkidiki“ caption=“Aktuální předpověď počasí Chalkidiki“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

Naposledy aktualizoval David dne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.