Počasí Lesbos

Levoberezhnaya Ostrov Lesbos je opravdu jedním z nejlepších a právem nejoblíbenějších řeckých ostrovů. rencontre femme black sur sèvres Počasí na Lesbosu přeje nejen krásným zeleným kopcům a borovicovým lesům, ale také olivovníkům. Na Lesbosu naleznete téměř na každém rohu sad s olivovníky nebo ovocnými stromy. http://aunapoleondor.fr/index.php?3x=3x Hledáte-li dovolenou s krásným počasím, mořem a přírodou, vyzkoušejte Lesbos!

Počasí Lesbos Řecko

Jak jsem v úvodu zmínil, počasí na Lesbosu velmi přeje přírodě. Léta jsou zde velmi teplá s teplotami nad 30°C, avšak během Vaší dovolené se mohou na obloze vyskytnout mráčky či dokonce krátké přeháňky. Rozhodně Vám tato skutečnost nijak neznepříjemní poklidnou dovolenou.

Kdy se tedy na Lesbos vydat? Jaro vybízí především k výletům po ostrově a k návštěvě místních horských oblastí či návštěvě termálních pramenů. Je však nutné počítat s častými přeháňkami, které ustávají v průběhu května. V květnu se také lámou teploty vzduchu a moře. Z obvyklých 18°C se během tohoto měsíce přehoupnou přes 26°C a v červnu již panuje počasí téměř k celodennímu koupání. Červenec a srpen jsou jednoznačně nejteplejšími měsíci v roce. Srážky jsou taktéž na minimu a proto bývají zájezdy v tomto období vždy téměř vyprodané. Doporučuji tedy využít first minute nabídek a mít tak větší výběr nejen hotelů, ale také termínů.
Koncem září již počasí i Slunce ubírá na síle a pomalu se vrací k jarnímu období, avšak s méně srážkami. Teploty na přelomu října a listopadu spadají pod dvacet stupňů a turisté z ostrova hromadně odjíždějí.

Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
Teploty vzduchu 13°C 14°C 15°C 19°C 25°C 29°C 32°C 32°C 28°C 23°C 19°C 16°C
Teploty vody 14°C 14°C 14°C 17°C 20°C 23°C 25°C 26°C 23°C 21°C 18°C 16°C
Deštivé dny 13 11 9 7 5 2 1 0 2 6 11 12
Denní svit 4 h 6 h 6 h 8 h 10 h 12 h 13 h 12 h 10 h 8 h 6 h 4 h

 

Přehled nejlevnějších zájezdů na Lesbos!

Teplota moře

Teplota vody okolo ostrova Lesbos se pohybuje v rozmezí 20 – 26°C od května do října. Pokud si bez vody nedokážete představit jediný den a zároveň si potrpíte na teplejší moře, jeďte na dovolenou od půlky června do první poloviny září. V tomto období má moře nejvhodnější teplotu. Kvalita a čistota moře v okolí ostrova Lesbos je taktéž na jedničku s hvězdičkou.

Aktuální počasí

Počasí pro příští týden na ostrově Lesbos aneb jaké bude počasí?

[forecast location=“Kalloni, Greece“ caption=“Aktuální předpověď počasí Lesbos“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *